خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/05 17:15:00
سرویس بین الملل
بروجردی در دیدار رئیس کمیته امنیت و دفاع ملی شورای عالی اوکراین:

باید با یافتن راه‌حل ریشه‌ای، پشتوانه‌های مالی گروه‌های تروریستی را از بین برد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس کمیته امنیت و دفاع ملی شورای عالی اوکراین، ایران را بزرگترین قربانی تروریسم در جهان دانست و افزود: مبارزه با تروریسم بعنوان یک ابزار سیاسی در دست کشورهای بزرگ مثل آمریکا می باشد و همین قدرت‌ها اشاعه دهنده تروریسم در دنیا هستند.
باید با یافتن راه‌حل ریشه‌ای، پشتوانه‌های مالی گروه‌های تروریستی را از بین برد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس کمیته امنیت و دفاع ملی شورای عالی اوکراین، ایران را بزرگترین قربانی تروریسم در جهان دانست و افزود: مبارزه با تروریسم بعنوان یک ابزار سیاسی در دست کشورهای بزرگ مثل آمریکا می باشد و همین قدرت‌ها اشاعه دهنده تروریسم در دنیا هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/2992.jpg باید,با,یافتن,راه‌حل,ریشه‌ای،,پشتوانه‌های,مالی,گروه‌های,تروریستی,را,از,بین,برد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "علاءالدین بروجردی" امروز در دیدار "آناتولی کریتسنکو" رئیس کمیته امنیت و دفاع ملی شورای عالی اوکراین با تاکید بر اهمیت گسترش و تعمیق روابط بین دو کشور در عرصه های مختلف بویژه همکاری های پارلمانی، گفت: مجلس شورای اسلامی از هرگونه اقدامی در جهت توسعه ارتباطات و مناسبات دوستانه دو کشور بویژه مراودات پارلمانی حمایت می‌کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، جمهوری اسلامی ایران را بزرگترین قربانی تروریسم در جهان دانست و افزود: مبارزه با تروریسم بعنوان یک ابزار سیاسی در دست کشورهای بزرگ مثل آمریکا می باشد و همین قدرت‌ها اشاعه دهنده تروریسم در دنیا هستند.

بروجردی برگزاری کنفرانس مبارزه علیه تروریسم در تهران را فرصتی مناسب برای تبادل نظر کشورها در موضوع تروریسم دانست و تصریح کرد: باید با گفت و گو و یافتن راه حل ریشه‌ای، پشتوانه‌های مالی گروه‌های تروریستی را از بین برد و این امر مستلزم تبادل نظر و گفت و گو میان کشورهای منطقه بدون دخالت بیگانگان است.

درادامه این دیدار "آناتولی کریتسنکو" رئیس کمیته امنیت و دفاع ملی شورای عالی اوکراین با اظهار خرسندی از سفر به کشورمان و شرکت در کنفرانس بین المللی مبارزه با تروریسم در تهران، گفت: جمهوری اسلامی ایران بعنوان یک کشور قدرتمند در منطقه در موضوعات جهانی مانند مبارزه با تروریسم حضوری جدی و فعال دارد.

وی در پایان رفت و آمد مقامات سیاسی و پارلمانی را فرصتی برای هم‌اندیشی دولتمردان و نزدیکی ملت‌ها دانست و افزود: مقامات دولتی و پارلمانی اوکراین بر توسعه مناسبات پارلمانی بین دو کشور اوکراین و جمهوری اسلامی ایران تاکید دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet