هدر موبایل
1390/04/07 11:34:09
سرویس استان ها
یوسف نژاد در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر کشور:

طرح‌های پیشگیری از سیل در مازندران اجرایی نشده است

نماینده مردم ساری در مجلس از کمبود اعتبار و بی‌توجهی مسئولان اجرایی نسبت به مقابله با سیل انتقاد و تصریح کرد: وزارت کشور باید اعتبارات این بخش را تخصیص دهد.
طرح‌های پیشگیری از سیل در مازندران اجرایی نشده است نماینده مردم ساری در مجلس از کمبود اعتبار و بی‌توجهی مسئولان اجرایی نسبت به مقابله با سیل انتقاد و تصریح کرد: وزارت کشور باید اعتبارات این بخش را تخصیص دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/3872.jpg طرح‌های,پیشگیری,از,سیل,در,مازندران,اجرایی,نشده,است Icana

"علی اصغر یوسف‌نژاد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر کشور، گفت: پس از سیل سال گذشته ساری و در هم نوردیدن ساری و شهرهای اطراف، وزارت کشور، استانداری و دستگاههای اجرایی کشور برنامه‌هایی به منظور مقابله با سیل ارائه کردند اما هیچیک از این‌ها عملیاتی نشد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، پیشگیری از وقوع سیل در مناطق شمالی کشور به ویژه حوزه انتخابیه خود را ضروری خواند و افزود: با وجود طرح‌های متعدد و متنوع ستاد مدیریت حل بحران استان اما کمترین اعتبار برای این بخش در نظر گرفته شده است.

وی درباره طرح‌های پیشنهادی ارائه شده از سوی ستاد مدیریت حل بحران استان مازندران، ادامه داد: از جمله تعریف شده ایجاد کانال‌های هدایت آبهای سطحی، کمک به خسارت دیدگان، ترمیم خرابی‌ها و قولهای مساعد دیگر بود که به فراموشی سپرده شده است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از نگرانی در میان مردم در همین رابطه خبر داد و وزارت کشور را ملزم به اجرایی کردن این پروژه‌ها و طرح‌های تعریف شده کرد.

"علی اصغر یوسف‌نژاد" در جلسه علنی 5 تیرماه به وزیر کشور درباره تأمین اعتبار جهت پروژه هایی که در جریان سیل سال گذشته در شهرستان ساری تعریف شده‌اند، تذکری کتبی داد که از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.

روز جمعه -3 تیرماه- در استان مازندران شهرستان کلاردشت سیل خسارت 50 میلیارد تومانی به شهر وارد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet