آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیدری دستنایی:

نمایندگان از پاسخ‌های وزیر آموزش و پرورش قانع نشدند

سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور و پاسخگویی وزیر آموزش و پرورش به سوالات 4 نماینده در این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 5 تیر 1390 ساعت 18:40
نمایندگان از پاسخ‌های وزیر آموزش و پرورش قانع نشدند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور و پاسخگویی وزیر آموزش و پرورش به سوالات 4 نماینده در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/958.jpg نمایندگان,از,پاسخ‌های,وزیر,آموزش,و,پرورش,قانع,نشدند Icana

"نورالله حیدری دستنایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حمیدرضاحاجی بابایی برای پاسخگویی به سئوالات اولیاء، عیسی زاده، زنجانی، کواکبیان نمایندگان یزد، میاندواب، نقده و سمنان در این کمیسیون حاضر شد.

نماینده مردم فارسان و اردل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: محور یکی از سئوالات عدم رعایت هزینه‌کرد آموزش و پرورش براساس اولویت‌های مورد نیاز این وزارتخانه بود.

 وی خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات حاضر درجلسه نسبت به سئوالات وزیر قانع نشدند و مقرر شد به صورت مشروط به وزیر وقت داده شود تا موضوع را مورد بازنگری قرار دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه به لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اشاره کرد و افزود: براساس تصمیم کمیسیون دستگاه‌های که در امور تبلیغی- فرهنگی از جمله رادیو و تلویزیون  و آموزش وپرورش و وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت دارند موظفند در استفاده از کالاهای مصرفی داخلی تلاش کرده و تبلیغات لازم را به انجام رسانند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: دستگاه‌هایی که امور تبلیغی – فرهنگی انجام می‌دهند باید در جهت نشان دادن قبح قاچاق تلاش کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000