ایام محرم 1398
1390/04/06 18:31:17
سرویس فرهنگی
ابراهیمی با محکوم کردن اقدام سعودی‌ها در توهین به پیامبر اسلام:

تکرار اهانت‌ها به پیامبر اسلام نتیجه سکوت مجامع جهانی و مسلمانان سراسر دنیاست

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با انتقاد از سکوت مجامع جهانی در مقابل هتک حرمت به رسول خدا (ص) آن هم در سرزمین وحی، خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی باید در نوع مراودات سیاسی، اقتصادی و مذهبی خود با عربستان تجدیدنظر کند.
تکرار اهانت‌ها به پیامبر اسلام نتیجه سکوت مجامع جهانی و مسلمانان سراسر دنیاست عضو فراکسیون روحانیون مجلس با انتقاد از سکوت مجامع جهانی در مقابل هتک حرمت به رسول خدا (ص) آن هم در سرزمین وحی، خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی باید در نوع مراودات سیاسی، اقتصادی و مذهبی خود با عربستان تجدیدنظر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2074.jpg تکرار,اهانت‌ها,به,پیامبر,اسلام,نتیجه,سکوت,مجامع,جهانی,و,مسلمانان,سراسر,دنیاست Icana

"حسین ابراهیمی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به اقدام غیرانسانی و هتاکانه شبکه تلویزیونی سعودی در اهانت به شخصیت پیامبر اسلام (ص)، آن هم در قلب سرزمین وحی گفت: این اهانت‌ها نتیجه سکوت مجامع جهانی و مسلمانان سراسر دنیاست.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس ادامه داد: سکوت کردن مسلمانان موجب گستاخی بیشتر دشمنان اسلام می‌شود و نباید اجازه دهیم بیش از این به پیامبر خدا اهانت شود.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به فرمان صریح امام راحل در مورد سلمان رشدی تصریح کرد: اگر چنین قاطعیتی در مورد اهانت به پیامبر خدا (ص) اعمال می‌شد، قطعا چنین حرکت‌هایی تکرار نمی‌شد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: بر همه مسلمانان واجب است که با طرح این موضوع در رسانه‌ها ندای مظلومیت اسلام را به جهانیان عرضه کنند.

وی با اشاره به اهانت شبکه سعودی اظهار داشت: مدعیان اسلام درسرزمین وحی شخصیت رسول خدا را زیر سوال برده‌اند و امروز وظیفه آحاد مسلمین است که در روابط خود با این کشور تجدید نظر کنند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: ایران هم باید در تعاملات اقتصادی، سفر‌ها و مراودات سیاسی با کشور عربستان سعودی تجدید نظر کند.

شبکه تلویزیونی ام‌بی‌سی (mbc) عربستان سعودی با پخش برنامه‌ای به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) توهین کرد.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet