هدر موبایل
1390/04/05 19:21:38
سرویس استان ها
غلامرضا کرمی:

کلنگ‌ ساخت شش پل و کمربندی در شهر کرمان فردا به زمین زده خواهد شد

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان این که یکی از مهم‌ترین معضلات شهر کرمان مشکل ترافیک است، گفت: برای کاهش سطح ترافیک در شهر کرمان فردا ساخت شش پروژه پل و کمربندی آغاز می‌شود.
کلنگ‌ ساخت شش پل و کمربندی در شهر کرمان فردا به زمین زده خواهد شد نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان این که یکی از مهم‌ترین معضلات شهر کرمان مشکل ترافیک است، گفت: برای کاهش سطح ترافیک در شهر کرمان فردا ساخت شش پروژه پل و کمربندی آغاز می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/6630.jpg کلنگ‌,ساخت,شش,پل,و,کمربندی,در,شهر,کرمان,فردا,به,زمین,زده,خواهد,شد Icana

"غلامرضا کرمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که از مهم‌ترین معضلات شهر کرمان، مشکل ترافیک خودرو‌های سنگین و سبک است افزود: خوشبختانه چند سالی است پروژه‌های عمرانی مانند ساخت کمربندی و پل در کرمان آغاز شده  که بهره‌برداری از این پروژه‌ها باعث کاهش سطح ترافیک در این شهر شده است.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان این که فردا دوشنبه - 6 تیرماه - کلنگ شش پل و کمربندی درون شهری کرمان به زمین زده خواهد شد، تصریح کرد: این پروژه‌ها با اعتباری حدود چهارصد میلیون تومان ساخته خواهد شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که ساخت پل‌ و کمربندی شهر کرمان فواید بسیاری را برای منطقه به همراه دارد، تصریح کرد: بهره‌برداری از این پروژه‌ها، باعث روان شدن ترافیک شهر خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet