هدر موبایل
1390/04/06 14:49:48
سرویس استان ها
بهروز جعفری:

مردم سمیرم از نبود درمانگاه تأمین اجتماعی در این شهر در مضیقه هستند

نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان این که در شهرستان سمیرم حدود ۲۰۰ هزار نفر تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، گفت: مردم برای استفاده از خدمات تأمین اجتماعی مانند درمانگاه باید مسافتی حدود ۲۰۰ کیلومتر مسافت را طی کنند.
مردم سمیرم از نبود درمانگاه تأمین اجتماعی در این شهر در مضیقه هستند نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان این که در شهرستان سمیرم حدود 200 هزار نفر تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، گفت: مردم برای استفاده از خدمات تأمین اجتماعی مانند درمانگاه باید مسافتی حدود 200 کیلومتر مسافت را طی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1480.jpg مردم,سمیرم,از,نبود,درمانگاه,تأمین,اجتماعی,در,این,شهر,در,مضیقه,هستند Icana

"بهروز جعفری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان سمیرم بسیار نامناسب است، افزود: متأسفانه این شهرستان از داشتن یک درمانگاه تأمین اجتماعی هم محروم است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که حدود 20 هزار نفر از مردم شهرستان سمیرم تحت پوشش خدمات بیمه تأمین اجتماعی هستند، تصریح کرد: مردم این منطقه برای استفاده از خدمات تأمین اجتماعی باید مسافتی حدود 200 کیلومتر را طی بکنند که این باعث نارضایتی مردم شده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این که وزرات بهداشت، درمان و آمزش پزشکی باید به تعهدهای خود در باره ارائه خدمات بهداشتی و درمانی عمل کند، افزود: جمعیت حدود 200 هزار نفر در نظام سطح‌بندی برای ساخت درمانگاه کافی است، در حالی که مسئولان دولتی هیچ اقدامی برای ساخت درمانگاه نمی‌کنند.

"بهروزجعفری" نماینده مردم سمیرم به رئیس جمهوری درباره تسریع در تأسیس درمانگاه تأمین اجتماعی سمیرم تذکر داد.

این در حالی است که عشایر ایل قشقایی با جمعیت 35هزار نفری، 6 ماه از سال را در شهرستان سمیرم سپری می‌کنند، ولی در تقسیم اعتبارهای استانی هیچ سهم و اعتباری برای این قشر منظور نمی‌شود. ‌

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet