ایام محرم 1398
1390/04/06 12:28:43
سرویس اجتماعی
فدایی خبر داد:

قرائت گزارش نهایی تفحص از صندوق تامین اجتماعی اوایل مرداد در صحن علنی

عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق تامین اجتماعی در مجلس شورای اسلامی، با ضعیف خواندن همکاری مسئولان این صندوق با اعضای کمیته متبوعش در خصوص جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز، گفت: به احتمال زیاد گزارش نهایی این تحقیق و تفحص اوایل مرداد ماه در صحن علنی قرائت می‌شود.
قرائت گزارش نهایی تفحص از صندوق تامین اجتماعی اوایل مرداد در صحن علنی عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق تامین اجتماعی در مجلس شورای اسلامی، با ضعیف خواندن همکاری مسئولان این صندوق با اعضای کمیته متبوعش در خصوص جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز، گفت: به احتمال زیاد گزارش نهایی این تحقیق و تفحص اوایل مرداد ماه در صحن علنی قرائت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4503.jpg قرائت,گزارش,نهایی,تفحص,از,صندوق,تامین,اجتماعی,اوایل,مرداد,در,صحن,علنی Icana

"صمد فدایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان اینکه مسئولان صندوق تامین اجتماعی همکاری کمی با کمیته تحقیق و تفحص داشتند، تصریح کرد: آنها از ارائه بسیاری از اطلاعاتی که گروه‌های مختلف این کمیته می‌خواستند، ممانعت می‌کردند؛ اما با فشارهایی که نمایندگان و مجلس به زیر مجموعه‌های این سازمان وارد کردند آنها نیز ناچار به دادن این اطلاعات شدند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس، افزود: بخش قابل توجهی از اطلاعاتی را که گروه‌ها و تیم‌های مختلف تحقیق و تفحص بدستآوردند نتیجه تلاش و پیگیری خود آنها بود و اعضای این سازمان همکاری خوبی با کمیته نداشتند. 

به گفته این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، کار جمع‌آوری و جمع‌بندی اطلاعات تحقیق و تفحص از صندوق تامین اجتماعی به پایان رسیده است و تنها برخی از کارهای آن مانند حسابرسی باقی مانده است که به احتمال زیاد تا پایان تیرماه به اتمام خواهد رسید.

"رحمت‌الله حافظی" مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی درباره تحقیق و تفحص از صندوق تامین اجتماعی نیز، روز گذشته اظهار کرد: کلیه اطلاعات مورد نیاز به نمایندگان مجلس ارائه شده و ظاهرا در حال جمع‌بندی نتایج این تحقیق و تفحص هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet