ایام محرم 1398
1390/04/06 11:16:00
سرویس سیاسی
رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی:

دستیابی به حکومت توأم با عدالت، آرمان شهدای هفتم تیر بود

رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت یاد شهدای هفتم تیر، دستیابی به حکومت توأم با عدالت را مهم‏ترین آرمان این شهدا معرفی کرد. هیچ یک از مسئولان نباید از مسیر اصلی انقلاب خارج شوند
دستیابی به حکومت توأم با عدالت، آرمان شهدای هفتم تیر بود رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت یاد شهدای هفتم تیر، دستیابی به حکومت توأم با عدالت را مهم‏ترین آرمان این شهدا معرفی کرد.هیچ یک از مسئولان نباید از مسیر اصلی انقلاب خارج شوند https://cdn.icana.ir/d/019/727.jpg دستیابی,به,حکومت,توأم,با,عدالت،,آرمان,شهدای,هفتم,تیر,بود Icana

"روح‏الله حسینیان" در گفت‏وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به آرمان‏های شهدای هفتم تیر، گفت: آرمان‏ شهدای هفت تیر همان آرمان رهبر کبیر و شهدای انقلاب بود، رسیدن به حکومت توأم با عدالت و زمینه‏سازی برای ظهور حضرت مهدی(عج) هدف مشترک شهدای هفتم‏تیر، امام خمینی و چهره‏های انقلابی را شامل می‏شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، افزود: شیوه حرکت انقلاب به نحوی است که جامعه را در مسیر دستیابی به آرمان‏ها و اهداف متعالی شهدای هفتم‏تیر قرار داده، در این‏جا بحث از سرعت و نوع حرکت است و گرنه در این موضوع که انقلاب جامعه را در جهت حفظ و جامه عمل پوشاندن به آرمان‏های شهدای هفتم تیر حرکت می‏دهد، شکی نیست.

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی در پایان، اظهار کرد: همانطور که امام خمینی و رهبر کبیر انقلاب تصریح کردند، هیچ یک از مسئولان جمهوری اسلامی نباید از مسیر اصلی و اساسی انقلاب خارج شوند، در واقع مسئولان موظف هستند تا انقلاب را مقدمه حکومت واحد جهانی بدانند و زمینه‎های به احتزاز در آمدن اسلام را در سراسر جهان فراهم کنند.

روزهفتم تیر سال 1360 بر اثر انفجار بمب، در سالن اجتماعات حزب جمهوری اسلامی، سید‌"محمد‌ حسینی بهشتی" رئیس دیوان عالی کشور همراه با دهها تن از شخصیت‌های سیاسی و مذهبی کشور به شهادت رسیدند. این حادثه از جمله اقدامات تروریستی سازمان مجاهدین خلق ـ‌ منافقین ـ در سال‎های اولیه پس از پیروزی انقلاب محسوب می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet