آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

دیدار سناتورهای آمریکایی با رئیس شورای نظامی مصر

سرویس سیاسی
سناتورهای آمریکایی در دیدار با رئیس شورای نظامی مصر اعلام کردند که این شورا خواهان انتقال قدرت به دولتی منتخب از سوی مردم مصر است.
دوشنبه 6 تیر 1390 ساعت 11:39
دیدار سناتورهای آمریکایی با رئیس شورای نظامی مصر سناتورهای آمریکایی در دیدار با رئیس شورای نظامی مصر اعلام کردند که این شورا خواهان انتقال قدرت به دولتی منتخب از سوی مردم مصر است. https://cdn.icana.ir/d/019/2347.jpg دیدار,سناتورهای,آمریکایی,با,رئیس,شورای,نظامی,مصر Icana

به گزارش خانه ملت  (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الخلیج چاپ ابوظبی، " جان مک کین " سناتور ارشد جمهوری خواه و " جان کری " رئیس دموکرات کمیسیون امور خارجی مجلس سنا آمریکا دیروز یکشنبه با " حسین طنطاوی " رئیس شورای عالی نظامی مصر در قاهره دیدار کردند.
مک کین در نشست مطبوعاتی بعد از این دیدار اظهار داشت: شورای نظامی مصر خواهان انتقال اداره کشور به قدرتی منتخب از سوی مردم است.
وی افزود: رئیس شورای عالی نظامی مصر در این دیدار بار دیگر بر پایبندی خود به انتقال فوری قدرت بلافاصله بعد از برگزاری انتخابات تاکید کرد.
کری نیز در این نشست مطبوعاتی اظهار داشت: به نظر می رسد نیروهای نظامی مصر خواهان ترک اداره کشور و بازگشت به مسئولیت های سابق خود هستند. آنها خواهان این موضوع هستند که دولتی منتخب از سوی مردم اداره مصر را برعهده بگیرد.
این سناتورهای آمریکایی به همراه هیاتی از تجار و مدیران اقتصادی آمریکایی برای بررسی فرصت های سرمایه گذاری خارجی در مصر که درژانویه گذشته شاهد انقلاب مردمی بود، از جمعه گذشته به قاهره سفر کرده اند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000