ایام محرم 1398
1390/04/06 15:57:00
سرویس سیاسی
کوثری:

سرنگونی مستکبران ثمره خون شهدای هفتم تیر است

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سی‎امین سالگرد شهدای هفتم تیر، گفت: شهدای هفتم تیر تمام داشته‌های خود را در راه حق تقدیم کردند و مسئولان هم باید با ایثارگری راه آنها را ادامه دهند.
سرنگونی مستکبران ثمره خون شهدای هفتم تیر است نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سی‎امین سالگرد شهدای هفتم تیر، گفت: شهدای هفتم تیر تمام داشته‌های خود را در راه حق تقدیم کردند و مسئولان هم باید با ایثارگری راه آنها را ادامه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/7941.jpg سرنگونی,مستکبران,ثمره,خون,شهدای,هفتم,تیر,است Icana

"اسماعیل کوثری" درگفت‏وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در رابطه با شیوه، جامه عمل پوشاندن به اهداف شهدای هفتم تیر، گفت: در سال‏هایی که از انقلاب اسلامی گذشته، سعی بر این بوده که دستیابی به آرمان‏های شهدای هفتم تیر تا حدی ممکن شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، افزود: اینکه بگوییم در مسیر دستیابی به اهداف والای شهدای هفتم تیر، کاملاً موفق عمل کرده‏ایم، درست نیست و از سوی دیگر نیز نباید نسبت به موفقیت‎‏هایی  که در این زمینه کسب کرده‏ایم، بی‏توجه باشیم، در واقع باید نسبت به این موضوع دیدگاهی متعادل داشته باشیم.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در رابطه با تأثیرگذاری خون شهدای هفتم تیر، اظهار کرد: بحث بیداری اسلامی و سرنگونی مستکبران را باید ثمره خون شهدا بدانیم؛ در همین راستا، قوای سه‏گانه جمهوری اسلامی نیز سعی کرده‏اند تا به خواسته‏های شهدای انقلاب، به خصوص شهدای هفتم‏تیر جامه عمل بپوشاند.

روزهفتم تیر 1360 بر اثر انفجار بمب، در سالن اجتماعات حزب جمهوری اسلامی، سید‌"محمد‌ حسینی بهشتی" رئیس دیوان عالی کشور همراه با دهها تن از شخصیت‌های سیاسی و مذهبی کشور به شهادت رسیدند. این حادثه از جمله اقدامات تروریستی سازمان مجاهدین خلق ـ‌ منافقین ـ در سالهای اولیه پس از پیروزی انقلاب محسوب می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet