ایام محرم 1398
1390/04/06 12:27:06
سرویس سیاسی
ابراهیمی در آستانه سالروز هفتم تیر:

شیوه شهید بهشتی بهترین روش در برخورد با جریان‌های انحرافی است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که شیوه شهید دکتر بهشتی بهترین روش در برخورد با جریانات انحرافی بود، یاد‌آور شد: ما هم باید در برخورد با جریانات انحرافی از این شیوه بهره بگیریم.
شیوه شهید بهشتی بهترین روش در برخورد با جریان‌های انحرافی است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که شیوه شهید دکتر بهشتی بهترین روش در برخورد با جریانات انحرافی بود، یاد‌آور شد: ما هم باید در برخورد با جریانات انحرافی از این شیوه بهره بگیریم. https://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg شیوه,شهید,بهشتی,بهترین,روش,در,برخورد,با,جریان‌های,انحرافی,است Icana

"حسین ابراهیمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به قرار گرفتن در آستانه هفتم تیر و سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران ایشان، گفت: شرایط آن زمان شرایط بسیار ویژه‌ای بود؛ در آن شرایط سخت شهید دکتر بهشتی از جمله شخصیت های ممتازی بود که با صبر، بردباری و سکوت  توانستند با جریان فتنه که سطح گسترده‌ای از کشور را تحت تاثیر قرار داده بود برخورد کنند.

 

 حزب جمهوری اسلامی در زمینه افشاگری علیه بنی صدر نقش بی بدیلی ایفا کرد

نماینده بیرجند و درمیان افزود: در آن زمان بنی صدر و سایر منافقان و جریاناتی که از نظام ناراضی بودند به هر طریقی در پی ضربه زدن به نظام بودند، اما حزب جمهوری اسلامی که شهید مظلوم بهشتی در راس آن بود توانست با کارایی فوق العاده و حضور فعالی که در سراسر کشور داشت با استفاده از نیروهای مخلص بسیاری که در اختیار داشت در زمینه افشاگری علیه بنی صدر نقش بی بدیلی ایفا کند.

او با بیان این­که اقدامات شهید بهشتی در مقابله با جریانات انحرافی و فتنه، بنی صدر را نسبت به این شهید مظلوم پراز کینه و عداوت کرده بود، خاطرنشان کرد: به خاطر این که شهید بهشتی همواره با متانت، فکر، اندیشه با موضوعات برخورد کرده و هیچ گاه احساساتی نمی‌شد همین موضوع بنی صدر را از پا در آورده بود.

ابراهیمی متانت، صبر، بردباری، تحمل، خویشتن داری و مقاومت را از خصوصیات بارز شهید بهشتی در برخورد با فتنه های آن دوران دانست و اظهارکرد: این روش بهترین شیوه در برخورد با منافقان و مخالفان نظام بود که شهید مظلوم بهشتی با ظرافت و تیزبینی آن را به کار گرفت.

 

در برخورد با جریان‌های انحرافی به شیوه دکتر بهشتی عمل شود

عضو فراکسیون روحانیان مجلس با تاکید بر این که شیوه شهید دکتر بهشتی بهترین روش در برخورد با جریانات انحرافی بود، یاد‌آور شد: ما هم باید در برخورد با جریانات انحرافی از این شیوه بهره بگیریم.

وی افزود: با وجود این که عوامل بنی صدر بارها مراسم سخنرانی­ ایشان را بر هم می زدند، اما شهید بهشتی پس از دستگیری عده­ای از این افراد بعد از سخنرانی  در شهرستان تربت، تاکید کردند که آنها را آزاد کنید.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، خاطرنشان کرد: از آن جا که فتنه فضا را غبارآلود می کند و فتنه گران با گل آلود کردن آب قصد دارند از آن نتیجه دلخواه را بگیرند، بنابراین ما باید همانند شهید بهشتی متانت و صبوری به خرج داده و بگذاریم فضا صاف شود؛ در چنین شرایطی، همه چیز به روشنی قابل تشخیص است و بصیرت و روشن بینی مردم بالا رفته و  تحت تاثیر جریانات طراحی شده  فتنه قرار نگرفته و شهید بهشتی هم با همین روش بود که توانست بر منافقان پیروز شود.

نماینده بیرجند افزود: بهتر آن است که سرسپردگان واقعی انقلاب پیکره این جریانات را از موضوع آگاه کنند و با سران آنها برخورد لازم را داشته باشند.

او در پاسخ به این که چقدر توانستیم به اهداف شهدای انقلاب در طول 32 سال بعد از انقلاب دست پیدا کنیم، خاطر نشان کرد: همین که ملت ایران توانستند انقلاب را تا به حال حفظ کنند، یعنی در مسیر و خط مورد نظر شهدای انقلاب حرکت کرده ایم.

ابراهیمی با تاکید بر این که مقاومت و هوشیاری مردم در فتنه 88 کمتر از فتنه سال 60 نبود، اظهار داشت: مردم در جریان فتنه اخیر با تدبیر و توجه به رهنمورد های مقام معظم رهبری و حرکت کردن در خط ولایت توانستند فتنه را خنثی کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی، تاکید کرد: همه این شواهد گویای آن است که مردم به درستی از آموزه‌های شهدای هفتم تیر الگو برداری کرده­ و با حساسیت برای تداوم انقلاب تلاش­های جدی انجام داده­اند.

هفتم تیرماه سال ۶۰، سید"محمد حسین بهشتی" و ۷۲ تن از یاران وی بر اثر حادثه بمب‌گذاری در دفتر حزب جمهوری به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet