ایام محرم 1398
1390/04/06 15:19:04
سرویس اجتماعی
غضنفرآبادی:

رشوه گرفتن شمار اندکی از قضات چهره دستگاه قضا را مخدوش می‌کند

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در رابطه با نگرانی‌های رئیس قوه قضائیه در مورد برخی از قضات تصریح کرد: همانطور که رئیس قوه قضائیه اعلام کردند متاسفانه در موارد بسیار معدودی رشوه گرفتن برخی از قضات و کارمندان دیده می‌شود و همین مورد چهره دستگاه قضا را مخدوش می‌کند.
رشوه گرفتن شمار اندکی از قضات چهره دستگاه قضا را مخدوش می‌کند عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در رابطه با نگرانی‌های رئیس قوه قضائیه در مورد برخی از قضات تصریح کرد: همانطور که رئیس قوه قضائیه اعلام کردند متاسفانه در موارد بسیار معدودی رشوه گرفتن برخی از قضات و کارمندان دیده می‌شود و همین مورد چهره دستگاه قضا را مخدوش می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/59.jpg رشوه,گرفتن,شمار,اندکی,از,قضات,چهره,دستگاه,قضا,را,مخدوش,می‌کند Icana

"موسی غضنفرآبادی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، اظهار داشت: بازهم تاکید می‌کنم این مشکل به ندرت روی می‌دهد و تلاش دستگاه قضایی بر این است که این مشکل حل شود تا در موارد معدود نیز چنین عملی تکرار نشود.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: باید مشکل نیروی انسانی قوه قضائیه حل شود و نباید از این جهت مشکلی وجود داشته باشد چرا که هرچقدر درتامین نیازهای قوه قضائیه تلاش کنیم، دستگاه قضایی محکم‌تر و مقتدرتری را خواهیم داشت.

این نماینده مجلس در رابطه با اولویت دستگاه قضایی کشور خاطرنشان کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی و محاکمه مفسدان اقتصادی همیشه در اولویت بوده و مساله‌ای نیست که فراموش شود، اگر رئیس دستگاه قضا اعلام کرده است که این مساله در اولویت دستگاه قضایی کشور قرار گرفته است به این دلیل است که به اهمیت آن واقف است.

"آیت‌الله صادق آملی لاریجانی" در همایش سراسری قوه قضائیه با اشاره به اصل 156 قانون اساسی وظایف دستگاه قضا را بسیار سنگین عنوان کرد و افزود: متاسفانه در گوشه و کنار عنوان می شود که فلان قاضی یا کارمند رشوه گرفته است هر چند که تعداد این افراد کم است ولی چهره دستگاه قضا را مخدوش می کند.

وی افزود: البته با نظارت خوب دستگاه‌های نظارتی به خصوص دادسرای انتظامی قضات و دیوان عالی کشور وضعیت خوبی داریم.

رئیس دستگاه قضا مبارزه با مفاسد اقتصادی را اولویت اول قوه قضائیه عنوان کرد وگفت: محاکمه مفسدان اقتصادی ادامه دارد و برخورد قوه بدون تبعیض ومقتدرانه است ما مصمم هستیم تا نهایت پیش رویم. ضعیف کشی شان قوه نیست وهیچ خللی در این راه به وجود نیامده است. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet