خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/04/06 17:34:39
سرویس سیاسی

تقدیر نماینده پارلمان عراق از همایش مبارزه با تروریسم در تهران

نماینده فراکسیون پیمان ملی در پارلمان عراق از حضور کشورش در همایش مبارزه با تروریسم در تهران استقبال کردو گفت: مبارزه با تروریسم نیازمند همکاری کشورهای منطقه است.
تقدیر نماینده پارلمان عراق از همایش مبارزه با تروریسم در تهران نماینده فراکسیون پیمان ملی در پارلمان عراق از حضور کشورش در همایش مبارزه با تروریسم در تهران استقبال کردو گفت: مبارزه با تروریسم نیازمند همکاری کشورهای منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/4780.jpg تقدیر,نماینده,پارلمان,عراق,از,همایش,مبارزه,با,تروریسم,در,تهران Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از پایگاه خبری اصوات العراق، " حاکم الزاملی " افزود: تروریسم، خطر بزرگی است که همه کشورها به ویژه عراق و ایران را مورد هدف قرار داده است. همایش مبارزه با تروریسم در تهران نشان دهنده عدم حمایت کشورهای شرکت کننده از تروریسم است.
وی در واکنش به اظهارات " حیدر الملا " نماینده فراکسیون العراقیه در مورد انتقاد از ایران و ادعای حمایت ایران از گروه های مسلح، از این اظهارات به شدت انتقاد کرد و گفت: ایران نه تنها از تروریسم حمایت نمی کند بلکه خود از کشورهایی است که ضررهای بسیاری از تروریسم دیده است.
الملا چندی پیش از حضور عراق در همایش مبارزه با تروریسم تهران انتقاد کرده و اتهاماتی را متوجه ایران کرده بود.
همایش بین المللی مبارزه با تروریسم در تهران روزهای شنبه و یکشنبه گذشته برگزار شد.
عراق در سطح ریاست جمهوری در این همایش شرکت کرده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet