ایام محرم 1398
1390/04/06 13:55:50
سرویس سیاسی
بروغنی با اشاره به بازدید نمایندگان از نمایشگاه تحقیقات صنعتی و دفاعی کشور:

تحریم‌ها هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی ایران ندارند

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با شایسته خواندن پیشرفت بینه دفاعی کشور در هوا، زمین و دریا، تاکید کرد: تحریم‌ها، هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی ایران ندارند.
تحریم‌ها هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی ایران ندارند نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با شایسته خواندن پیشرفت بینه دفاعی کشور در هوا، زمین و دریا، تاکید کرد: تحریم‌ها، هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی ایران ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/7972.jpg تحریم‌ها,هیچ,تاثیری,بر,قدرت,دفاعی,ایران,ندارند Icana

"علی بروغنی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به بازدید امروز برخی نمایندگان از نمایشگاه دستاوردهای صنعت دفاعی کشور، گفت: نمایندگان در این نمایشگاه از دستاوردهای دفاعی کشور در حوزه‌های مختلف از جمله موشکی و ماهواره‌ای بازدید کردند.

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با شایسته خواندن پیشرفت بینه دفاعی کشور در هوا، زمین و دریا، تصریح کرد: سرعت پیشرفت و توسعه توان بازدارندگی جمهوری اسلامی نسبت به سال‌های گذشته در عرصه‌های یاد شده بسیار بالاست.

وی با بیان اینکه نوآوری، خلاقیت و تنوع در همه ادوات نظامی قابل قیاس با چند سال گذشته نیست، افزود: اگر کسی بخواهد تمام دستاوردهای دفاعی را به دقت مورد بررسی قرار دهد حداقل باید ۱۲ ساعت برای این کار زمان صرف کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم ورود محققان به کارهای ابتکاری که دنیا آنها را نیازموده، اظهار کرد: این نمایشگاه نقطه عطفی برای اقدامات ابتکاری در حوزه دفاعی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: تهدیدها و تحریم‌های بین‌المللی هیچ اثری بر توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ندارند و مسئولان این عرصه با پیش بینی‌های لازم، نیازهای سیستم دفاعی کشور  را در داخل تامین می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet