هدر موبایل
1390/04/06 13:49:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری:‏

درصورت وجود شرایط مناسب، آمادگی رقابت عادلانه‌ در انتخابات را داریم ‏

سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس، با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس نهم ابراز عقیده کرد که به احتمال زیاد شرایط ‏مناسبی برای برگزاری انتخابات فراهم خواهد شد که در این صورت، اصلاح طلبان هم می توانند به رقابت عادلانه در این انتخابات ‏بپردازند‎. ‎
درصورت وجود شرایط مناسب، آمادگی رقابت عادلانه‌ در انتخابات را داریم ‏ سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس، با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس نهم ابراز عقیده کرد که به احتمال زیاد شرایط ‏مناسبی برای برگزاری انتخابات فراهم خواهد شد که در این صورت، اصلاح طلبان هم می توانند به رقابت عادلانه در این انتخابات ‏بپردازند‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg درصورت,وجود,شرایط,مناسب،,آمادگی,رقابت,عادلانه‌,در,انتخابات,را,داریم,‏ Icana

داریوش قنبری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در جلسات گذشته فراکسیون بحث های درباره انتخابات صورت گرفته و قرار شد تا شرایط انتخابات در هماهنگی با سایر اصلاح طلبان خارج از مجلس رصد شود و پس از آن نظر فراکسیون درباره انتخابات اعلام شود.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات شرایط ورود خود را می سنجند یادآور شد: من نشانه‌هایی از بهبودی شرایط را می بینم و به نظر می رسد که این شرایط به سمت و سوی مناسبی پیش می رود، براین اساس شرایط مناسبی برای برگزاری انتخابات فراهم خواهد شد.

نماینده ی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما امیدوار هستیم شرایط بهتر شود تا اصلاح طلبان هم بتوانند به رقابت عادلانه در انتخابات بپردازند، البته اصلاح طلبان منتظر هستند تا ببینند آیا کاندیداهایشان تعیین صلاحیت می شود یا نه تا با فراهم بودن یک شرایط عادلانه بتوانند رقابت عادلانه ای در انتخابات داشته باشند.

قنبری تصریح کرد: یکی شرایط انتخابات، رعایت عدالت بین کاندیداهاست و این که همه بتوانند بر اساس شرایطی یکسان به رقابت منصفانه با یکدیگر بپردازند، نه اینکه در یک شرایط ناعادلانه، یک طرف در موضع فرادست و طرف دیگر در موضع فرودست باشد، چرا که در این صورت انتخابات عادلانه معنا پیدا نمی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet