حلول ماه ربیع الاول
1390/04/06 15:47:19
سرویس سیاسی
هدایت‌خواه با اشاره به آغاز برگزاری رزمایش سپاه:

برگزاری رزمایش‌ها مانع هرگونه دست‏اندازی دشمنان می‏شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزاری رزمایش موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشان‌دهنده آمادگی کامل کشور در برابر تهدیدهای خارجی اعلام کرد.
برگزاری رزمایش‌ها مانع هرگونه دست‏اندازی دشمنان می‏شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزاری رزمایش موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشان‌دهنده آمادگی کامل کشور در برابر تهدیدهای خارجی اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2404.jpg برگزاری,رزمایش‌ها,مانع,هرگونه,دست‏اندازی,دشمنان,می‏شود Icana

"ستارهدایت‏خواه" در گفت‏وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به رزمایش موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: این رزمایش‏ها در هر شرایطی به عنوان یک ضرورت در کشور شناخته‏ می‎شوند، چون از این طریق می‏توان آمادگی نیروهای دفاعی کشور را به جهانیان نشان داد.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس، افزود: نیروهای دفاعی کشور با تکیه با این رزمایش‎ها می‏توانند، توانمندی نظامی ایران را در سطحی جهانی منعکس کنند، نکته‏ای که موجب آگاهی سایر کشورها نسبت به پیشرفت‏های ایران در حوزه‏های مختلف نظامی و دفاعی می‏شود.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی اظهار کرد: بدون شک این رزمایش و سایر رزمایش‏ها، چهره مقتدری از ایران در ذهن مخاطبان جهانی ایجاد می‏کند و مانع هرگونه دست‏اندازی دشمنان به این سرزمین می‏شود، در این میان نباید فراموش کرد که این قبیل رزمایش‏ها به هیچ‏وجه تهدیدی برای سایر کشورها محسوب نمی‏شود، بلکه نیروهای نظامی در تلاش هستند تا از این روش، به عنوان ابزاری برای بازدارندگی بهره ببرند.

رزمایش بزرگ موشکی پیامبر اعظم(ص) ‌6 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از امروز-6 تیرماه- فعالیت خود را آغاز کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet