خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/06 14:55:27
سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون فرهنگی:

تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی منتفی نخواهد شد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی حتی با وجود تشکیل وزارت ورزش و جوانان منتفی نخواهد شد و کسی جلوی تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی را نگرفته است، گفت: امیدواریم بعد از تعطیلات مجلس این گزارش آماده ارائه به کمیسیون شود.
تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی منتفی نخواهد شد سخنگوی کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی حتی با وجود تشکیل وزارت ورزش و جوانان منتفی نخواهد شد و کسی جلوی تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی را نگرفته است، گفت: امیدواریم بعد از تعطیلات مجلس این گزارش آماده ارائه به کمیسیون شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2403.jpg تحقیق,و,تفحص,از,سازمان,تربیت,بدنی,منتفی,نخواهد,شد Icana

"ستار هدایت‌خواه" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی گفت: نمایندگانی مامور شده‌اند که تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی را انجام دهند؛ اما به دلیل برخی گرفتاری‌ها هنوز این کار تمام نشده و چیزی به کمیسیون ارائه نشده است.

نماینده مردم دنا و بویراحمد با بیان اینکه هیچکس جلوی تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی را نگرفته است، افزود: اگرچه این سازمان در حال تبدیل شدن به وزارت ورزش و جوانان است، اما کار تحقیق و تفحص انجام می‌شود و منتفی نخواهد شد و آخرین تصمیمی که ما در جلسه هیئت رئیسه کمیسیون گرفتیم، این بود که زودتر این گزارش را جمع‌بندی کنند.

وی با اعلام اینکه این گزارش دارای دو بخش است، توضیح داد: یک بخش پرونده مربوط به محورهایی است که طراحان تحقیق و تفحص مطرح کردند و تحت عنوان گزارش تحقیق و تفحص به صحن علنی ارائه می‌شود و بخش دیگر مواردی است که جزو درخواست طراحان نبوده ولی هیئت و کارشناسان، ضمن بررسی‌ها مطالب دیگری را نیز بررسی و جمع‌آوری کردند و آن نیز طی یک گزارش دیگر در قالب ماده 33 آیین نامه به نمایندگان ارائه خواهد شد.

هدایت‌خواه درباره زمان نهایی شدن این گزارش در صحن علنی گفت: ما سعی کردیم این هفته کار را انجام دهیم؛ ولی تمام نشد و به دلیل آنکه با تعطیلات مجلس برخورد کردیم، امیدواریم پس از تعطیلات بتوانیم آن را تحویل کمیسیون دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet