خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/06 15:06:00
سرویس سیاسی
فاطمه آجرلو:

رزمایش موشکی سپاه جهان را با قدرت بازدارندگی ایران آشنا می‌کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به شروع برگزاری رزمایش موشکی پیامبر اعظم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تاکید کرد: رزمایش موشکی سپاه جهان را با قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران آشنا می‌کند.
رزمایش موشکی سپاه جهان را با قدرت بازدارندگی ایران آشنا می‌کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به شروع برگزاری رزمایش موشکی پیامبر اعظم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تاکید کرد: رزمایش موشکی سپاه جهان را با قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران آشنا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/3317.jpg رزمایش,موشکی,سپاه,جهان,را,با,قدرت,بازدارندگی,ایران,آشنا,می‌کند Icana

"فاطمه آجرلو" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره رزمایش بزرگ موشکی پیامبر اعظم (ص) ۶ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: قدرت‌های غربی به سرکردگی آمریکا خیلی کوشیدند که معادله قدرت در خاورمیانه به هم نخورد یا اگر این اتفاق افتاد آنها باشند که به اوضاع جدید نظم دهند.

نماینده کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استراتژیست‌های نظام جمهوری اسلامی با ارزیابی دقیق از شرایط منطقه به این نتیجه رسیدند که اکنون بهترین زمان برای تاثیرگذاری بر مناسبات جدید است، چون ملت‌های مسلمان تشنه شنیدن حرف نو و کوشا در الگوبرداری از یک مدل نیرومند جهت مبارزه با استعمار، استکبار و استبداد هستند.

وی افزود: مانور موشکی سپاه حرف‌های تازه‌ای برای مسلمانان درباره چگونگی دفاع از خود در برابر مستکبران جهانی دارد و افکار عمومی جهان را با توانمندی‌ها و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی آشنا می‌کند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اظهار کرد: رزمایش‌های این‌چنینی توان طراحی‌های سخت افزاری و نرم افزاری، قدرت مدیریت و برنامه ریزی دفاعی نیروهای مسلح را به نمایش می‌گذارد تا بدخواهان نظام حتی به فکر کوچک‌ترین ماجراجویی علیه ایران نیفتند چراکه با این کار خود را به ورطه نابودی می‌کشانند.

وی ادامه داد: هرچه ایران در حوزه توانمندی‌های نظامی با اقتدار در عرصه جهانی ظاهر شود طرف‌های بین‌المللی بیشتر به سمت راهکارهای دیپلماتیک متمایل می‌شوند و سعی می‌کنند با گفتمان جمهوری اسلامی خود را تنظیم نمایند.

رزمایش بزرگ موشکی پیامبر اعظم (ص) ‌۶ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از امروز-۶ تیرماه- آغاز ‌شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet