خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1390/04/06 16:15:00
سرویس سیاسی
نوروزی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مسئولان قوه قضائیه:

قضات قوه قضاییه مرعوب هیچ قدرتی نیستند

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با تاکید برآنکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی قضات قوه قضاییه مرعوب هیچ قدرتی نبوده و نیستند، به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد زیر سوال بردن فعالیت مسئولان قوا اشاره کرد و گفت: ایجاد فضای بی‌اعتمادی علیه سران قوا، به ضرر مردم تمام می‌شود.
قضات قوه قضاییه مرعوب هیچ قدرتی نیستند عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با تاکید برآنکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی قضات قوه قضاییه مرعوب هیچ قدرتی نبوده و نیستند، به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد زیر سوال بردن فعالیت مسئولان قوا اشاره کرد و گفت: ایجاد فضای بی‌اعتمادی علیه سران قوا، به ضرر مردم تمام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2079.jpg قضات,قوه,قضاییه,مرعوب,هیچ,قدرتی,نیستند Icana

"حسین نوروزی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با تاکید بر آنکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی قضات قوه قضاییه مرعوب هیچ قدرتی نبوده‌اند،  گفت: لازم نیست برای اجرایی شدن حکمی به قوه قضاییه فشار آوریم و بخواهیم که افشاگری کند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با  بیان آنکه قضات به مطالبات مردم و جامعه توجه دارند، تصریح کرد: باید قوه قضاییه را آزاد گذاشت تا در نهایت آرامش و اطمینان قضاوت کند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی ادامه داد: فشار برای افشا گری به قوه قضاییه درمواردی صورت می گیرد که این قوه مصلحت‌اندیشی کند و این در حالی است  پس از قطعی شدن  حکم مجرمان قوه قضاییه آن را با قاطعیت اعلام خواهد کرد.

وی همچنین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد زیر سوال بردن فعالیت مسئولان قوا، گفت: سران قوا باید مورد ترغیب و تشویق گروه‌ها و جریانات سیاسی و مردم قرار گیرند.

نوروزی با بیان آنکه به تلاش‌های سران قوا و خدمتگزار بودن آنها باید توجه شود، تاکید کرد: ایجاد فضای بی‌اعتمادی علیه سران قوا، به ضرر مردم تمام می شود.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی اهداف سران قوا را توفیق نظام اسلامی دانست و افزود: ضعف هایی در کار سران قوا وجود دارد؛ اما به نظر می رسد عده ای سعی دارند با بزرگ کردن ضعف‌های اندک، همه تلاش ها را زیر سوال ببرند و در نهایت اعلام کنند نظام کارکرد خود را از دست داده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار امروز - دوشنبه - رئیس و مسئولان عالی قوه قضاییه و جمعی از قضات و کارکنان دستگاه قضایی، با انتقاد از برخی فشارها به قوه قضاییه برای افشاگری، خاطرنشان کردند: هیچ لزومی به افشاگری وجود ندارد و هیچکس حق ریختن آبروی یک مسلمان را ندارد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین در بخش دیگری از فرمایشات خود اعلام داشتند  که هرگونه اقدام و یا القای تشکیک برای زیر سؤال بردن فعالیته، گزارشها و آمارهای مسئولان عالی سه قوه بویژه قوه قضاییه، اقدامی نادرست، ضداعتماد عمومی و برخلاف مصالح کشور است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet