حلول ماه ربیع الاول
1390/04/07 10:39:48
سرویس سیاسی

درخواست نمانیدگان کره جنوبی برای تایید توافقنامه تجاری با آمریکا

نمایندگان حزب مخالف دولت در پارلمان کره جنوبی، خواستار ازسرگیری تجارت آزاد با آمریکا شدند.
درخواست نمانیدگان کره جنوبی برای تایید توافقنامه تجاری با آمریکا نمایندگان حزب مخالف دولت در پارلمان کره جنوبی، خواستار ازسرگیری تجارت آزاد با آمریکا شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/7348.jpg درخواست,نمانیدگان,کره,جنوبی,برای,تایید,توافقنامه,تجاری,با,آمریکا Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی، نمایندگان حزب دموکرات درپارلمان کره جنوبی از دولت خواسته اند تا مذاکرات درباره توافقنامه تجارت آزاد با آمریکا را از سر بگیرد.
" سون هاک کیو" رهبر حزب دموکرات در پارلمان کره جنوبی از" لی میونگ باک" رئیس جمهور این کشور خواسته است تا هر چه سریعتر درباره این توافقنامه واز سرگیری تجارت آزاد با آمریکا اقدام کند.
رهبر حزب دموکرات تاکید کرد: اگر دولت درباره این توافقنامه تصمیم گیری نکند از طریق پارلمان برای تصویب آن ، بر دولت اعمال فشار خواهد کرد.
در سال 2007، روسای جمهور دو کشورکره جنوبی و آمریکا توافقنامه تجارت آزاد را امضاء کردند اما به علت اختلاف میان اعضای کنگره آمریکا ونمایندگان پارلمان کره، این توافقنامه هنوز به تصویب نرسیده است.
امضای این توافقنامه به افزایش واردات کره از آمریکا منجر می شود و بسیاری از مردم کره جنوبی با آن مخالفند.
در سال 2007، این توافقنامه میان دو دولت آمریکا وکره به امضا رسید اما به دلیل اختلافات بر سر افزایش واردات از آمریکا، کنگره آمریکا وپارلمان کره از تصویب آن خودداری کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet