ایام محرم 1398
1390/04/06 16:28:06
سرویس اقتصادی
فرهاد دلقپوش:

وزارت نفت نباید موقتی و با سرپرست اداره شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که وزارت نفت ایران به عنوان یکی از مهم‌ترین وزارتخانه‌های کشور نباید با سرپرست موقت اداره شود، گفت: نفت یکی از اساسی‌ترین کالاهای کشور است، رئیس‌جمهوری باید هر چه سریع‌تر وزیر پیشنهادی خود را برای مدیریت وزارت نفت به نمایندگان مردم در مجلس، معرفی کند.
وزارت نفت نباید موقتی و با سرپرست اداره شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که وزارت نفت ایران به عنوان یکی از مهم‌ترین وزارتخانه‌های کشور نباید با سرپرست موقت اداره شود، گفت: نفت یکی از اساسی‌ترین کالاهای کشور است، رئیس‌جمهوری باید هر چه سریع‌تر وزیر پیشنهادی خود را برای مدیریت وزارت نفت به نمایندگان مردم در مجلس، معرفی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/5953.jpg وزارت,نفت,نباید,موقتی,و,با,سرپرست,اداره,شود Icana

"فرهاد دلق‌پوش" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، تصریح کرد: با توجه به این که ایران یکی از بزرگ‌ترین کشورهای دارنده ذخایر نفت و گاز جهان است، باید یک مدیر توانمند و با ثبات در این وزارتخانه مدیریت کند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این که صنعت نفت ایران 103 سال سابقه دارد، افزود: صنعت نفت ایران یکی از قدیمی‌ترین‌های دنیا است؛ نباید وزارت نفت با سرپرست اداره شود و لزوم وجود یک وزیر با تجربه و متخصص در صدر صنعت نفت کشورمان احساس می‌شود.

وی با بیان این که نفت و گاز یکی از بزرگ‌ترین ثروت‌های ایران است، اظهار کرد: مدیران حوزه نفت و به‌ ویژه وزیر نفت باید با برنامه‌ریزی طرح‌های مناسب این ثروت ملی را در راستای توسعه زیرساخت‌ها و همچنین افزایش نرخ اشتغال که یکی از اهداف اصلی اقتصاد کلان در دنیا است، هزینه کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: با توجه به حساسیت وزارت نفت در ایران و این که نفت یک کالای اقتصادی، سیاسی و استراتژیک به شمار می‌رود، رئیس‌جمهوری باید هر چه سریع‌تر وزیر پیشنهادی خود را برای مدیریت در وزارت نفت به نمایندگان مردم در مجلس معرفی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet