هدر موبایل
1390/04/07 08:10:00
سرویس سیاسی
نماینده نهبندان و سربیشه:

حادثه تروریستی هفتم تیر موجب تحکیم مسیر انقلاب شد

نماینده مردم نهبندان و سربیشه با اعلام اینکه حادثه تروریستی هفتم تیر موجب تحکیم مسیر انقلاب شد، اظهار کرد: جریان هفتم تیر ماجرایی بود که منافقان با کمک سازمان‌های جاسوسی و امپریالیسم اجرایی کردند تا به خیال خود انقلاب اسلامی را از مسیر خود خارج کنند.
حادثه تروریستی هفتم تیر موجب تحکیم مسیر انقلاب شد نماینده مردم نهبندان و سربیشه با اعلام اینکه حادثه تروریستی هفتم تیر موجب تحکیم مسیر انقلاب شد، اظهار کرد: جریان هفتم تیر ماجرایی بود که منافقان با کمک سازمان‌های جاسوسی و امپریالیسم اجرایی کردند تا به خیال خود انقلاب اسلامی را از مسیر خود خارج کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/452.jpg حادثه,تروریستی,هفتم,تیر,موجب,تحکیم,مسیر,انقلاب,شد Icana

"محمدرضا صابری" با بیان این مطلب درباره حادثه هفتم تیرماه سال 60 به  نشریه "آوای خراسان جنوبی" گفت: دشمنان انقلاب فکر می‌کردند که انقلاب اسلامی با چنین عملیات‌های تروریستی خاتمه خواهد یافت، اما در نهایت دیدیم که نه تنها این اتفاق روی نداد، بلکه خون شهدای هفتم تیر جوشش داشت و حضرت امام(ره) هم شهید بهشتی را سیدالشهدای انقلاب اسلامی نام‌گذاری کردند.

صابری یادآور شد: در نهایت هم با درایت حضرت امام این حادثه تروریستی نتیجه‌ای عجیب داشت و موجب هدایت و تحکیم مسیر انقلاب شد. در این واقع دیدیم که دشمنان انقلاب اسلامی حتی به اندازه ذره‌ای هم نتوانستند به اهداف خود نزدیک شوند.

وی در ادامه درباره تاثیر پیروی از فرمایشات پیامبر گرامی اسلام در وحدت جهان اسلام و سرکوب قدرت‌های استعماری نیز خاطرنشان کرد: بعثت حضرت رسول اکرم(ص) نعمتی بود که 620 سال پس از ظهور مسیحیت شامل حال مردم شد و نبی مکرم اسلام برای پیامبری مبعوث شد.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه با بیان مطلب که متأسفانه در جهان اسلام آنطور که باید به این مناسبت و اتفاقاتی که در آن روی داد پرداخته نمی‌شود، تاکید کرد: فقط در ایران و جهان تشیع است که چنین شبی گرامی داشته می‌شود. در کشوری مانند عربستان که خود را میزبان جهان اسلام می‌داند چنین چیزی وجود ندارد.

صابری یادآور شد: البته مردم ایران همیشه تاریخ را زنده نگه داشته‌اند و می‌بینیم که حکام کشورهای عربی مانند عربستان هم از بزرگداشت چنین روزی خودداری می‌کنند چراکه چنین مناسبتی حکومت آنها را متزلزل خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet