آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قره‌خانی در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر راه و شهرسازی:

بهره‌برداری پیش از موعد از کمربندی علی‌آباد، موجب مرگ 3 تن شد

سرویس استان ها
نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس، افتتاح زودهنگام کمربندی علی آباد کتول را علت حوادث اخیر در این شهرستان خواند اعلام و گفت: این اقدام موجب کشته شدن سه نفر شده است؛ با وجود تذکرات داده شده به مدیران راه استان و حتی کشور، اما همچنان وسایل نقلیه سنگین با وجود خطرخیز بودن منطقه به راحتی در این محور تردد می‌کند.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 13:09
بهره‌برداری پیش از موعد از کمربندی علی‌آباد، موجب مرگ 3 تن شد نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس، افتتاح زودهنگام کمربندی علی آباد کتول را علت حوادث اخیر در این شهرستان خواند اعلام و گفت: این اقدام موجب کشته شدن سه نفر شده است؛ با وجود تذکرات داده شده به مدیران راه استان و حتی کشور، اما همچنان وسایل نقلیه سنگین با وجود خطرخیز بودن منطقه به راحتی در این محور تردد می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2953.jpg بهره‌برداری,پیش,از,موعد,از,کمربندی,علی‌آباد،,موجب,مرگ,3,تن,شد Icana

"اسدالله قره خانی الوستانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر راه و شهرسازی، توضیح داد: کمربندی علی آباد کتول دارای تقاطعی منتهی به دو جاده اصلی است که طبق استاندارد باید این تقاطع با ایجاد پلی غیر هم سطح باشد؛ هنوز پل ساخته نشده است، اما از این پروژه بهره‌برداری تبلیغاتی شد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی، عدم جلوگیری از تردد وسایل نقلیه، جان مردم را تهدید می‌کند، تصریح کرد: حادثه دو روز گذشته در این کمربندی که موجب مرگ دو تن از هم‌وطنانمان شد و همچنین حادثه پیش از این که در همین مکان که یک نفر فوتی داشت، افتتاح زودهنگام این کمربندی بود.

وی، محل تقاطع کمربندی علی آباد کتول را غیراستاندارد خواند و افزود: زمانی باید پروژه‌های راه افتتاح شود که کار ساخت آن به طور کامل تمام شده باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، با بیان این که پیش از این نیز در مجلس  به سرپرست وزارت راه و ترابری در این باره تذکر شفاهی داده بود، افتتاح تبلیغاتی استانداری و اداره کل توسعه راه‌ها را خطرآفرین توصیف کرد.

"اسدالله قره‌خانی الوستانی" در جلسه علنی دیروز مجلس به وزیر راه و شهرسازی درباره جلوگیری از تردد وسایل نقلیه سنگین در کمربندی نیمه تمام علی آباد کتول به علت خطرآفرین بودن آن تذکری کتبی داد که از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000