خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/11 15:57:36
سرویس سیاسی
محمدرضا صابری:

اصولگرایان باید برای انتخابات به وحدت رویه برسند

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، گفت: اصولگرایان باید با در نظر گرفتن برنامه‌های لازم برای انتخابات آینده به یک وحدت رویه برسند.
اصولگرایان باید برای انتخابات به وحدت رویه برسند نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، گفت: اصولگرایان باید با در نظر گرفتن برنامه‌های لازم برای انتخابات آینده به یک وحدت رویه برسند. https://cdn.icana.ir/d/019/452.jpg اصولگرایان,باید,برای,انتخابات,به,وحدت,رویه,برسند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "محمدرضا صابری" با بیان این موضوع در ارتباط با پیشگیری از دخالت احتمالی در انتخابات آینده مجلس به نشریه "آوای خراسان جنوبی"، گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان نیز به این نکته تاکید کردند که مبادا افرادی که ابزار قدرت را در اختیار دارند از حالا برای انتخابات اعمال نفوذ کرده و مسیر سالم و صحیح انتخابات را از مسیر خود خارج کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: اصولگرایان باید این را بدانند که هر نوع عدم‌وحدت، برگشت نتایج به سود طرف مقابل است و باید این مسائل داخلی را حل کرد تا با تجربه موفق انتخابات مجلس هشتم، در انتخابات مجلس نهم هم حضور پیدا کرد.

وی یادآور شد: نباید با عدم‌اتخاذ وحدت رویه صحنه را به نفع رقبا که اهداف خاص و وابستگی‌هایی دارند، خالی کرد.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در باره تعیین سرپرست برای وزارت ورزش و جوانان از سوی رئیس‌جمهور نیز گفت: وقتی که وزیر مسکن به‌عنوان سرپرست وزارت راه نیز معرفی شد چندان جای تعجب نبود چراکه قرار بود این 2 وزارتخانه با هم ادغام شوند.

اما زمانی که این موضوع برای سرپرستی وزارت ورزش و جوانان توسط وزیر تعاون مطرح شد، تعجب نمایندگان را به همراه داشت چراکه این 2 هیچ سنخیتی با هم ندارند و از همین رو نمایندگان به به‌دنبال چرایی این موضوع بودند.

صابری تاکید کرد: درباره این موضوع هنوز جلسه‌ای تشکیل نشده تا برای آن تصمیم‌گیری شود. البته با توجه به‌وجود افراد متخصص در عرصه ورزش و جوانان این امر جای سؤال دارد که چرا وزیر تعاون به‌عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان معرفی شد؟ البته رئیس‌جمهور نیز حتما دلایل خاص خود را برای این انتخاب دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet