حلول ماه ربیع الاول
1390/04/07 10:29:00
سرویس سیاسی
رئیس کمیته دفاعی مجلس:

رزمایش سپاه، نشان‏دهنده توان ایستادگی ایران در مقابل هر تهدید است

رئیس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رزمایش موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از ششم تیرماه آغاز شده است،‌ اعلام کرد: رزمایش موشکی سپاه،‌ پیام اقتدار ایران به کشورهای منطقه است.
رزمایش سپاه، نشان‏دهنده توان ایستادگی ایران در مقابل هر تهدید است رئیس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رزمایش موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از ششم تیرماه آغاز شده است،‌ اعلام کرد: رزمایش موشکی سپاه،‌ پیام اقتدار ایران به کشورهای منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/253.jpg رزمایش,سپاه،,نشان‏دهنده,توان,ایستادگی,ایران,در,مقابل,هر,تهدید,است Icana

"غلام‏رضا کرمی" در گفت‏وگو با خبرنگارخانه ملت(www.icana.ir)، تصریح کرد: دلیل اصلی، این رزمایش‏‌ها که در کشور انجام میشوند را می‏‎توان در هماهنگی سیستمهای دفاعی کشور جستجو کرد؛ در واقع نیروهای نظامی کشور بوسیله این رزمایش‎‏ها در تلاش هستند تا به بررسی اهداف خود بپردازند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، افزود: مسئولان دفاعی کشور از این طریق می‎‏توانند، توانمندی‏ خود را در دستیابی به اهداف نظامی بررسی کنند و به شناسایی نقاط ضعف و قوت خود بپردازند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان این موضوع که این رزمایش موشکی نشاندهنده بهره‎مندی از نیروهای توانمند داخلی در حوزه دفاعی است،‌ اظهار کرد: مقام‏ معظم رهبری نیز در سخنان خود بر قدرت بازدارندگی این رزمایش‏‎ها، تأکید و از سوی دیگر این قبیل رزمایش‏‎ها را شیوه‏‎ای برای نمایش قابلیت‏‎های دفاعی کشور معرفی کردند.

وی  در پایان،‌ تأکید کرد: این رزمایش موشکی سپاه،  نشان‏دهنده این موضوع است که ایران می‎تواند در برابر هر تهدیدی با تکیه بر نیروهای داخلی ایستادگی کند.

رزمایش بزرگ موشکی پیامبر اعظم(ص) ‌۶ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روز ۶ تیرماه آغاز شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet