هدر موبایل
1390/04/10 18:43:00
سرویس استان ها
مرادی خواستار شد:

تسریع در آغاز عملیات اجرایی سد پارسیان

نماینده مردم رستم و ممسنی در مجلس آغاز عملیات اجرایی سد پارسیان را از مهم‌ترین اولویت‌های حوزه انتخابی خود خواند.
تسریع در آغاز عملیات اجرایی سد پارسیان نماینده مردم رستم و ممسنی در مجلس آغاز عملیات اجرایی سد پارسیان را از مهم‌ترین اولویت‌های حوزه انتخابی خود خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/3372.jpg تسریع,در,آغاز,عملیات,اجرایی,سد,پارسیان Icana

"عبدالرضا مرادی" در گفت‌وگو با خبر مجلس با بیان این مطلب گفت: اعتبارات این سد در جدول 18 ذکر شده است و در شرف ارسال به کمیسیون 215 کانون برنامه پنجم توسعه کشور است.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با اخذ این کمیسیون دیگر مانعی برای اجرای عملیات احداث این سد وجود نخواهد داشت، این کمیسیون باید از طریق وزارت نیرو اخذ شود و ما با جدیت پیگیر این امر هستیم.

وی افزود: با توجه به خشکسالی‌های چند ساله استان فارس و کاهش یافتن منابع آب زیر زمینی، احداث این سد تاثیر بسیاری بر آب شرب و کشاورزی منطقه خواهد داشت و به همین دلیل تمام تلاش ما این است که هر چه سریع‌تر آن را به مرحله اجرا برسانیم.

این نماینده با اشاره به راه‌اندازی مرکز آموزش عالی دولتی در ممسنی نیز گفت: این مرکز مستقیما زیر نظر وزارت علوم خواهد بود.

مرادی توضیح داد: به دستور وزیر علوم این مرکز آموزش عالی باید در مهرماه90 به بهره‌برداری برسد. به همین دلیل پیگیر ردیف بودجه آن هستیم تا از برنامه زمان بندی شده عقب نماند.

نماینده مردم رستم و ممسنی از ادامه روند گازرسانی به حوزه انتخابی خود و پیگیری مسائل کشاورزان به‌عنوان دیگر اولویت‌ها نام برد.

عبدالرضا مرادی همچنین با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اواخر سال 90 گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی براساس شرح وظایفی که در قانون اساسی برای آنها تعیین شده است و همچنین تاکیدات مقام معظم رهبری، در دیداری که ابتدای سال چهارم مجلس هشتم با ایشان داشتیم، نباید به‌دلیل انتخابات، مسائل حوزه انتخابی را فراموش کنند.

وی توضیح داد: در واقع نمایندگان مجلس شورای اسلامی امسال نیز با جدیت قانونگذاری و نظارت عالیه بر عملکرد دولت را در دستور کار خود خواهند داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet