خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1390/04/07 10:52:12
سرویس استان ها
علی اصغر حسنی:

راه‌ها یکی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه به شمار می‌روند

نماینده مردم خنج، گراش و لارستان در مجلس تأکید کرد: هم اکنون بر اجرای پروژه‌های راه در این حوزه انتخابیه تمرکز شده است، زیرا راه‌ها یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های توسعه به شمار می‌روند.
راه‌ها یکی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه به شمار می‌روند نماینده مردم خنج، گراش و لارستان در مجلس تأکید کرد: هم اکنون بر اجرای پروژه‌های راه در این حوزه انتخابیه تمرکز شده است، زیرا راه‌ها یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های توسعه به شمار می‌روند. https://cdn.icana.ir/d/019/5911.jpg راه‌ها,یکی,از,مهمترین,زیرساخت‌های,توسعه,به,شمار,می‌روند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "علی اصغر حسنی" در گفت‌وگو با خبر جنوب اظهار کرد: ما هم در حوزه راه آسفالت و هم راه آهن پروژه‌هایی داریم که تلاشمان تکمیل آنها است.

نماینده مردم خنج، لارستان و گراش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: راه آهن که استان فارس را به خوزستان متصل می‌کند، می‌تواند از نظر اقتصادی برای منطقه دستاوردهای بسیار به همراه داشته باشد، به همین دلیل از مهم‌ترین پروژه‌هایی است که پیگیر آن هستیم.

این نماینده مجلس هشتم در باره نشست اخیر خود با نیکزاد، وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: در این نشست بر تسریع در اجرای این پروژه و اهمیت آن تاکید شد تا هر چه زودتر شاهد آغاز عملیات اجرایی آنها باشیم.

وی افزود: راه آهن قرار است تا دو سال و هفت ماه دیگر به‌طور کامل تحویل داده شود، این امر می‌تواند نقش مهمی در اقتصاد و به تبع آن توسعه منطقه داشته باشد.

حسنی در باره دو بانده کردن محورشیراز- جهرم- لار- بندر عباس نیز گفت: این پروژه نیز از دیگر پروژه‌های اقتصادی ما است که خواهان و پیگیر تسریع در انجام آن هستیم.

وی ادامه داد: پتروشیمی و نیروگاه هزار مگاواتی برق نیز از دیگر مصوبات استانی این حوزه انتخابیه است که هنوز بخش خصوصی برای آغاز آن اعلام آمادگی نکرده است و خواهان واگذاری این دو طرح به بخش خصوصی هستیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یادآور شد: وضعیت این حوزه انتخابیه از نظر بهداشت و درمان بسیار مطلوب است و ما پنج بیمارستان و هشت اورژانس 115 داریم و به‌زودی نیز شاهد افتتاح چندین مرکز اورژانس دیگر خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet