هدر موبایل
1390/04/12 19:08:40
سرویس استان ها
مردانیا:

راه‌اندازی پیست اسکی بیجار همت مضاعف مسئولان را می‌طلبد

برای پاسخگویی مناسب به نیاز جامعه ورزشکاری کردستان، راه‌اندازی مناسب پیست اسکی امری ضروری است که همت مضاعف مسئولان را می‌طلبد.
راه‌اندازی پیست اسکی بیجار همت مضاعف مسئولان را می‌طلبد برای پاسخگویی مناسب به نیاز جامعه ورزشکاری کردستان، راه‌اندازی مناسب پیست اسکی امری ضروری است که همت مضاعف مسئولان را می‌طلبد. https://cdn.icana.ir/d/019/270.jpg راه‌اندازی,پیست,اسکی,بیجار,همت,مضاعف,مسئولان,را,می‌طلبد Icana

"بهمن مرادنیا" نماینده مردم بیجار؛ حسن‌آباد، یاسوکند و بابارشانی در مجلس در گفت‌وگو با نشریه سوران گفت: پیست اسکی بیجار 2، 3 سالیست که به‌طور جدی شروع بکار کرده و متأسفانه با توجه به فعالیت‌های شبانه روزی اعضای هیأت و رئیس هیأت که خود رئیس هیأت استان کردستان هم است هنوز این مجموعه ورزشی نتوانسته است جوابگوی جامعه ورزش، ورزش دوستان و مخصوصاً علاقه‌مندان به ورزش زیبای اسکی روی چمن در شهرستان باشد. این در حالی است که این شهرستان استعدادهای بسیار بالایی در این رشته ورزشی دارد و دارای مقامهای خوب و قابل‌قبول کشوری چه در رشته خواهران و چه برادران داشته‌ایم.

نماینده بیجار ادامه داد: با توجه به این‌که این پیست تنها پیست آماده در سطح استان است همین امر مسئولیت افراد را در قبال آن بیشتر می‌کند.

مرادنیا بیان کرد: در طول 3 سال گذشته من با توجه به علاقه‌ای که به این رشته ورزشی داشته دارم،  معتقدم یکی از بانشاطترین و هیجانی‌ترین ورزش‌ها همین ورزش اسکی چه زمستانی و چه اسکی روی چمن است بیشترین پیگیری‌ها را در این زمینه داشته‌ام.

دبیر کمیسیون بودجه مجلس گفت: همه می‌دانیم امروز یکی از راه‌های مبارزه با مواد‌مخدر و سرگرمی‌های کاذب برای نسل پویا و شاداب جامعه ورزش است و هر چه بیشتر در این زمینه تلاش کنیم می‌توانیم امیدوار باشیم که مانع از بروز مشکلات جامعه امروز که دست به گریبان نسل جوان ما هستند بشویم چرا که چنین مشکلاتی با تبلیغات نرم دشمن تبدیل به فاجعه‌ای جبران‌ناپذیر می‌گردد که برای حل مشکل آن باید تاوان عظیمی پرداخت نماییم.

نماینده بیجار اظهار داشت: یک بار برای تقویت پیست اسکی از معاون وقت رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان تربیت‌بدنی آقای علی‌آبادی به همراه تنی چند از معاونین ایشان دعوت بعمل آوردم و ایشان از نزدیک شاهد فعالیت اعضای هیأت اسکی بودند و دستور اعطای کمک قابل توجهی هم به این مجموعه ورزشی صادر کردند. 3 بار هم استاندار محترم وقت  آقای نجار از نزدیک از این پروژه ورزشی بازدید کردند و کمک‌های خوبی هم در این زمینه از سوی ایشان صورت گرفت.

مرادنیا گفت: با وجود این‌که خود بارها در هر فرصتی که به شهرستان آمده‌ام شخصاً پیگیری موضوع بوده و هستم ولی به هیچ عنوان رضایتی از روند کار ندارم و می‌طلبد که همه مسئولان ذی‌ربط همت خویش را بکارگیرند و کار را نه بخاطر انجام وظیفه اداری بلکه به‌عنوان کسانی که درد جوانان امروز و مشکلات فراوان اطراف آنان را درک می‌کنند پیگیری نمایند و بدانند که هر قدمی که در راستای مبارزه با جنگ نرم دشمن و اعتیاد و سایر مشکلاتی که دامن‌گیر نسل جوان پویا و شاداب جامعه ما را فرا گرفته است‌بردارند به‌سان مبارزه و مجاهده‌ای خواهد بود علیه آنان که می‌خواهند این نیرو و اهرم بزرگ سازندگی، پویایی و سربلندی کشور را از ما بگیرند.

نماینده بیجار اضافه کرد: من بارها در جلسات مختلف و مخصوصاً در جلساتی که با ورزشکاران عزیز داشته‌ام همیشه بر این موضوع تاکید کرده‌ام که بیایید برای شکوفایی و عظمت این ملت سرافزار، ورزش کنیم، ورزشکار باشیم و از کیان ورزش این منطقه دفاع کنیم و بدانیم تا زمانی که ورزش سرلوحه برنامه‌های این نسل است جوانان ما همیشه سرافزار خواهند بود.

در هفته اخیرمعاونت عمرانی استانداری کردستان به همراه تنی چند از مدیران کل استان از جمله رئیس سازمان مسکن و شهرسازی، مدیرکل آبیاری، ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری در سفری یک روزه بازدیدهای مختلفی از پیست اسکی، پارک نیمه تمام سراب، میدان در دست احداث امام علی، تصفیه‌خانه فاضلاب شهری، سایت گلخانه گل رز، مسکن فرهنگیان و مسکن مهر داشتند و مشکلات هر کدام توسط نماینده بیجار و مسئولان مربوطه مطرح و هیأت تصمیماتی در این زمینه گرفتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet