هفته دفاع مقدس
1390/04/07 08:19:00
سرویس صحن
قربانی خبرداد؛

توضیحات باهنر درباره لایحه ادغام وزارتخانه‌ها در جلسه غیرعلنی مجلس

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از توضیحات محمدرضا باهنر درباره لایحه ادغام وزارتخانه‌ها در جلسه غیر علنی و غیررسمی مجلس خبرداد.
توضیحات باهنر درباره لایحه ادغام وزارتخانه‌ها در جلسه غیرعلنی مجلس عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از توضیحات محمدرضا باهنر درباره لایحه ادغام وزارتخانه‌ها در جلسه غیر علنی و غیررسمی مجلس خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/5223.jpg توضیحات,باهنر,درباره,لایحه,ادغام,وزارتخانه‌ها,در,جلسه,غیرعلنی,مجلس Icana

"موسی قربانی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir) درباره جلسه غیرعلنی و غیررسمی امروز- 7 تیرماه- مجلس شورای اسلامی، گفت: "محمدرضا باهنر" نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه راجع به ادغام وزارتخانه‌ها نکاتی را به نمایندگان بیان کرد.

نماینده قائنات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت دیروز لایحه ادغام وزارتخانه ها را جهت بازنگری از هیئت رئیسه پس گرفت و پس از بازنگری آن را با 2 فوریت به مجلس ارجاع داد و امروز در دستور کار قرار می گیرد.

پیش از این دولت لایحه ادغام وزارتخانه‌های "صنایع " و "بازرگانی " و نیز ادغام وزارتخانه‌های "کار و تأمین اجتماعی " و "رفاه " را با قید فوریت به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی و تصویب آن ارائه داده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet