هدر موبایل
1390/04/07 09:49:47
سرویس اجتماعی
منصوری رضی در تشریح جزئیات مراسم گرامیداشت یاد شهدا و مصدومان شیمیایی سردشت:

مزار شهدای سردشت امروز غبارروبی و عطرافشانی می‌شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری برنامه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سردشت و مصدومان شیمیایی،گفت: امروز ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه بعدازظهر مردم سردشت در محل فاجعه جمع خواهند شد و پس از تجمع به سمت گلزار شهدا حرکت خواهند کرد، که غبارروبی گلزار شهدا در دستور برنامه قرار دارد.
مزار شهدای سردشت امروز غبارروبی و عطرافشانی می‌شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری برنامه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سردشت و مصدومان شیمیایی،گفت: امروز ساعت 16:30 دقیقه بعدازظهر مردم سردشت در محل فاجعه جمع خواهند شد و پس از تجمع به سمت گلزار شهدا حرکت خواهند کرد، که غبارروبی گلزار شهدا در دستور برنامه قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/4885.jpg مزار,شهدای,سردشت,امروز,غبارروبی,و,عطرافشانی,می‌شود Icana

"مرادعلی منصوری رضی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در رابطه با برنامه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سردشت و مصدومان شیمیایی این فاجعه تصریح کرد: هفتم تیر سال  1366  چنین جنایتی اتفاق افتاده است که باعث شهادت و مصدوم شدن بسیاری از هموطنانمان شده است.

نماینده مردم رامیان، آزادشهر و چشمه ساران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هفتم تیر هر ساله در این شهر برای گرامیداشت این جنایت مراسم یادبودی با حضور برخی از مقامات و مسئولان کشوری برگزار می‌شود.

وی همچنین افزود: امروز ساعت 16:30 دقیقه بعداظهر مردم سردشت در محل فاجعه جمع خواهند شد و پس از تجمع  به سمت گلزار شهدا حرکت خواهند کرد، که غبارروبی گلزار شهدا در دستور برنامه قرار دارد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: همچنین امشب برنامه شب شعر نیز برگزار خواهد شد.

"سلیمان جعفرزاده" نماینده ماکو و چالدران، "مهدی عیسی‌زاده" نماینده میاندوآب، "مرادعلی منصوری رضی" نماینده رامیان و آزادشهر به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی و کمیسیون اجتماعی در این مراسم حضور خواهند داشت.

شب گذشته نیز برنامه ای با عنوان همایش لاله ها درسالن اجتماعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سردشت برگزارشد.

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سردشت و مصدومان شیمیایی این فاجعه فردا نیز ادامه خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet