خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/07 10:30:43
سرویس کمیسیون ها
موسوی‌لارگانی خبر داد:

بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: : اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست عصر امروز لایحه ۷۴ ماده‌ای یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بررسی می‌کنند.
بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: : اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست عصر امروز لایحه 74 ماده‌ای یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بررسی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/963.jpg بررسی,لایحه,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز,در,کمیسیون,اقتصادی Icana

"سیدناصر موسوی‌لارگانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) تصریح کرد: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست عصر امروز (سه‌شنبه 7 خرداد) لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بررسی می‌کنند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کمیسیون اقتصادی تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را هم پیگیری کرده است و با آشنایی کامل لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بررسی می‌کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، 74 ماده دارد، اظهار کرد: با نظر هیئت رئیسه مجلس کمیسیون اقتصادی کمیسیون اصلی بررسی این لایحه است و اعضای این کمیسیون پس از پایان بررسی تمام ماده‌های آن در اصلاح‌های احتمالی، گزارش نهایی خود در باره این لایحه را برای قرائت در صحن علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet