ایام محرم 1398
1390/04/07 10:00:11
سرویس صحن
نقوی در مخالفت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس

طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس خلاف قانون اساسی است

نماینده ورامین در مجلس طرح استفساریه ماده ۲۸ قانون انتخابات مجلس را خلاف قانون اساسی دانست و تاکید کرد: این استفساریه همه مدارک تحصیلی را به رسمیت می شناسد در حالی که باید این مدارک به تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان برسد.
طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس خلاف قانون اساسی است نماینده ورامین در مجلس طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس را خلاف قانون اساسی دانست و تاکید کرد: این استفساریه همه مدارک تحصیلی را به رسمیت می شناسد در حالی که باید این مدارک به تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/921.jpg طرح,استفساریه,ماده,28,قانون,انتخابات,مجلس,خلاف,قانون,اساسی,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) "سیدحسین نقوی حسینی" در جلسه علنی امروز مجلس ـ سه شنبه 7 تیر ـ در مخالفت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس مصوب 1378 و اصلاحات بعدی گفت: ارتقای سطح تحصیلی نمایندگان، کارشناسی ارشد اقدام درستی بود، ضمن آنکه همه نمایندگان به خاطر رضای خدا به طرح ها و لوایح در صحن علنی رای می دهند.

نماینده ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این استفساریه همه مدارک تحصیلی را به رسمیت می شناسد در حالی که باید این مدارک به تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان برسد.

وی افزود: دوره نمایندگی براساس قانون اساسی 4 سال است اما طرح استفساریه می خواهد این مدت را کاهش دهد که خلاف قانون اساسی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet