حلول ماه ربیع الاول
1390/04/07 10:11:50
سرویس صحن
دلخوش در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس

رفع ابهام از قانون انتخابات مجلس برای احقاق حقوق مردم ضروری است

نماینده مردم صومعه سرا تفسیر قوانین عادی را حق و اختیار قطعی مجلس شورای اسلامی دانست و تاکید کرد: طرح استفساریه ماده ۲۸ قانون انتخابات مجلس به منظور رفع ابهام و احقاق حقوق آحاد مردم ارائه شده است.
رفع ابهام از قانون انتخابات مجلس برای احقاق حقوق مردم ضروری است نماینده مردم صومعه سرا تفسیر قوانین عادی را حق و اختیار قطعی مجلس شورای اسلامی دانست و تاکید کرد: طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس به منظور رفع ابهام و احقاق حقوق آحاد مردم ارائه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/216.jpg رفع,ابهام,از,قانون,انتخابات,مجلس,برای,احقاق,حقوق,مردم,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir) "سیدکاظم دلخوش اباتری" در جلسه علنی امروز (سه شنبه 7 تیر) مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس گفت: تعیین سطح مدرک تحصیلی نمایندگان قبلا در مجلس تصویب و به قانون تبدیل شده و امروز فقط تفسیر این قانون مورد بحث است.

نماینده مردم صومعه سرا با بیان این که اختلافاتی در تفسیر قانون انتخابات میان وزارت کشور، شورای نگهبان و مجلس به وجود آمده است، تصریح کرد: هم اکنون عموم افرادی که شرایط شرکت در انتخابات مجلس را دارند بلاتکلیف هستند مجلس باید تکلیف این افراد را روشن کندو  تنها راه رفع ابهام استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس است.

دلخوش رفع ابهام قانون انتخابات مجلس را حق مردم توصیف کرد و ادامه داد: استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس برای رفع ابهام، کاهش محدودیت و احقاق حقوق همه مردم و علاقه مندان به شرکت در انتخابات است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet