ایام محرم 1398
1390/04/07 14:11:00
سرویس صحن
کواکبیان در مخالفت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس:

ارتقای سطح مدرک تحصیلی نمایندگان در انتخابات مجلس دهم لحاظ شود

نماینده سمنان در مخالفت با طرح استفساریه ماده ۲۸ قانون انتخابات مجلس، تاکید کرد: ارتقای سطح مدرک تحصیلی نمایندگان در انتخابات مجلس دهم لحاظ شود.
ارتقای سطح مدرک تحصیلی نمایندگان در انتخابات مجلس دهم لحاظ شود نماینده سمنان در مخالفت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس، تاکید کرد: ارتقای سطح مدرک تحصیلی نمایندگان در انتخابات مجلس دهم لحاظ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1847.jpg ارتقای,سطح,مدرک,تحصیلی,نمایندگان,در,انتخابات,مجلس,دهم,لحاظ,شود Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  "مصطفی کواکبیان" در جلسه علنی امروز مجلس ـ سه‌شنبه 7 تیرماه-  در مخالفت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس مصوب 1378 و اصلاحات بعدی، گفت: از نظر شکلی با این استفساریه مخالف هستم اما ارتقای سطح تحصیلی نمایندگان به اقتدار خانه ملت کمک می‌کند.

نماینده سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدارک نامزدهای انتخابات مجلس باید به تایید حوزه و آموزش عالی برسد اما در این طرح مرجع ذی‌صلاح برای صدور و تایید مدرک تحصیلی مشخص نیست.

وی افزود: طرح دیگری به مجلس خواهد آمد تا لحاظ مدرک کارشناسی ارشد در ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس به دوره بعدی موکول شود.

کواکبیان اظهار کرد: نمایندگان با رای منفی به این استفساریه زمینه را برای طرح دو فوریتی  یاد شده مهیا کنند تا بر مشارکت مردمی در انتخابات هم خدشه‌ای وارد نشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet