ایام محرم 1398
1390/04/07 10:33:08
سرویس صحن
لاهوتی در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس:

استفساریه، بلاتکلیفی وزارت کشور را رفع می‌کند

نماینده مردم لنگرود در موافقت با طرح استفساریه ماده ۲۸ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، این استفساریه را راهی برای رفع بلاتکلیفی وزارت کشور به عنوان متولی انتخابات معرفی کرد.
استفساریه، بلاتکلیفی وزارت کشور را رفع می‌کند نماینده مردم لنگرود در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، این استفساریه را راهی برای رفع بلاتکلیفی وزارت کشور به عنوان متولی انتخابات معرفی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/703.jpg استفساریه،,بلاتکلیفی,وزارت,کشور,را,رفع,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  "مهرداد بائوج لاهوتی" در جلسه علنی امروز ـ سه‌شنبه 7 تیرماه ـ مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح استفساریه ماده 28 قانون انتخابات مجلس گفت: تفسیر قوانین عادی برعهده مجلس و تفسیر قوانین اساسی وظیفه شورای نگهبان است در این رابطه هم قصد ایجاد قانون جدید نداریم، نکته‌ای که مخالفان به آن توجه نکردند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس افزود: نمایندگان باید توجه داشته باشند که قانون قبلا وضع شده ابهاماتی دارد و الان می‌خواهیم این مشکل را حل کنیم. در واقع شما با کلیات این تفسیر موافق هستید، اگر در جزئیات مشکلاتی وجود دارد، می‌توانیم آن را حل کنیم.

وی اظهار کرد: این ابهامی است که وزارت کشور به‌عنون متولی انتخابات، خواهان رفع آن است، این استفساریه کاملا روشن است و می‌تواند بلاتکلیفی وزارت کشور را رفع کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet