حلول ماه ربیع الاول
1390/04/07 11:04:06
سرویس صحن
قاضی پور:

ادغام وزارتخانه نیاز به کار کارشناسی بیشتر دارد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با ۲ فوریت لایحه شرح وظایف وزارتخانه های صنعت و تجارت، کار و رفاه اجتماعی مخالفت کرد و این ادغام را نیازمند کار کارشناسی بیشتر دانست.
ادغام وزارتخانه نیاز به کار کارشناسی بیشتر دارد نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با 2 فوریت لایحه شرح وظایف وزارتخانه های صنعت و تجارت، کار و رفاه اجتماعی مخالفت کرد و این ادغام را نیازمند کار کارشناسی بیشتر دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/7762.jpg ادغام,وزارتخانه,نیاز,به,کار,کارشناسی,بیشتر,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) نادر قاضی پور در جلسه علنی امروز ـ سه شنبه 7 تیر ـ مجلس شورای اسلامی در مخالفت با 2 فوریت لایحه شرح وظایف وزارتخانه های صنعت و تجارت، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر سازمان بازنشستگی، بیمه خدمات درمانی و... برای ادامه فعالیت های خود نیازمند حضور وزیر رفاه هستند، از نظر من این 2 فوریت معنا ندارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به تحریم ها باید از صنایع حمایت کنیم، چرا باید در سال جهاد اقتصادی، از حضور وزیر صنایع محروم باشیم، بر همین اساس باید دولت وزیر معرفی کند و این لایحه را نیز به صورت یک فوریت به مجلس ارائه دهد تا با انجام فعالیت کارشناسی مناسب، در این رابطه تصمیم گیری شود.

قاضی پور در پایان تاکید کرد: اکثریت کارگاه ها تولیدی و صنعتی با وضعیت اسفباری مواجه هستند، بنابراین پیشنهاد می کنم که دولت 4 وزیر را معرفی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet