حلول ماه ربیع الاول
1390/04/07 11:00:01
سرویس صحن
سنایی در اخطار قانون اساسی:

تصمیم‌گیری شتابزده و غیرکارشناسی برای ادغام وزارتخانه‌ها ناروا است

نماینده مردم نهاوند تصمیم‌گیری غیرکارشناسی و عجولانه درباره ادغام وزارتخانه‌ها را ناروا دانست و تاکید کرد: باید کمیته ویژه مشترک میان دولت و مجلس تشکیل شود و بحث وزارتخانه‌ها را برای همیشه حل کند.
تصمیم‌گیری شتابزده و غیرکارشناسی برای ادغام وزارتخانه‌ها ناروا است نماینده مردم نهاوند تصمیم‌گیری غیرکارشناسی و عجولانه درباره ادغام وزارتخانه‌ها را ناروا دانست و تاکید کرد: باید کمیته ویژه مشترک میان دولت و مجلس تشکیل شود و بحث وزارتخانه‌ها را برای همیشه حل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2776.jpg تصمیم‌گیری,شتابزده,و,غیرکارشناسی,برای,ادغام,وزارتخانه‌ها,ناروا,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، "مهدی سنایی" در جلسه علنی امروز سه‌شنبه (7 تیر)  مجلس شورای اسلامی در اخطار قانونی با استناد به اصول 132 و 133 قانون اساسی گفت: چند وزارتخانه مهم اقتصادی و صنعتی کشور دو ماه است که بلاتکلیف و بی‌ثبات هستند و تصمیم‌گیری عجولانه درباره این وزارتخانه‌ها درست و روا نیست.

نماینده مردم نهاوند در مجلس نوع تصمیم‌گیری دولت درباره ادغام وزارتخانه‌ها را موجب معطل ماندن مسائل مهم کشور توصیف کرد و ادامه داد: تصمیم‌گیری غیرمنطقی دولت درباره ادغام وزارتخانه‌ها در شأن نظام جمهوری اسلامی نیست.

سنایی با اشاره به عدم ثبات تصمیمات دولت درباره ادغام‌ها گفت: تا دو روز قبل دولت قرار بود وزارتخانه‌های کار، تعاون و رفاه را ادغام کند اما امروز لایحه ادغام وزارتخانه‌های کار و رفاه را ارائه داده است و این مسئله نشانگر بی‌ثباتی تصمیمات دولت است.

وی تصریح کرد: باید کمیته ویژه مشترک بین دولت و مجلس تشکیل شود و بحث ادغام وزارتخانه‌ها را برای همیشه حل کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet