هدر موبایل
1390/04/20 14:43:00
سرویس اجتماعی
یوسفیان ملا:

ساماندهی سواحل شمال در حد شعار باقی مانده است

نماینده آمل و لاهیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساماندهی سواحل شمال در پس از انقلاب کمتر از یک درصد بوده است گفت:ساخت و سازهای غیرمجاز اداری در سواحل شمال مانع استفاده عمومی مردم از دریا می‌شود.
ساماندهی سواحل شمال در حد شعار باقی مانده است نماینده آمل و لاهیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساماندهی سواحل شمال در پس از انقلاب کمتر از یک درصد بوده است گفت:ساخت و سازهای غیرمجاز اداری در سواحل شمال مانع استفاده عمومی مردم از دریا می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2852.jpg ساماندهی,سواحل,شمال,در,حد,شعار,باقی,مانده,است Icana

"عزت الله یوسفیان ملا" درگفتگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir ) در خصوص ساماندهی سواحل شمال اظهار داشت:ساماندهی سواحل شمال و برداشتن موانع استفاده عمومی مردم ازسواحل شمال پس از انقلاب کمتراز یک درصد بوده است.

نماینده مردم آمل ولاهیجان درمجلس ادامه داد: ساخت وسازهای کنارسواحل دریا مانع استفاده مردم ازدریا می شود.

وی با بیان اینکه دریا جزء اموال عمومی محسوب می شود گفت: نباید اجازه داد یک تشکیلات اداری و یا نظامی و یا غیرنظامی ساحل دریا را به خود اختصاص دهند و با ساخت وساز در سواحل، دریا را تبدیل به ملک شخصی خود کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه هیچ شخصیت حقیقی و حقوقی نمی تواند ساحل دریا را به خود اختصاص دهد گفت:این کار تضیع حقوق ملت است.

یوسفیان ملا ساماندهی سواحل شمال از ابتدای انقلاب تا به امروز را تنها درحد یک شعار دانست و گفت:این یک ظلم است که مردم از دورترین نقاط کشور برای تفریح به شمال ایران بیایند و از 384 کیلومتر سواحل شمال هیچ جایی برای اینکه بتواند از دریا استفاده کنند و تنی به آب بزنند پیدا نکنند.

وی بیان اینکه در فصل تابستان مردم سفرهای بیشتری به شمال خواهد داشت متذکر شد:مردم نیازمند امکانات تفریحی برای پر کردن اوقات فراغت خود هستند و جامعه نیازمند شادی و نشاط است .

 یوسفیان ملا خاطر نشان کرد: طراوت و شادابی نه تنها به بالارفتن راندمان کار در کشور کمک می کند بلکه به اعتقاد من تولید ناخالص ملی را نیز افزایش می دهد .

وی تصریح کرد: شادی حتی در کنترل تورم می تواند موثر باشد وعامل مهمی در پیشگیری از وقوع جرم باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet