ایام محرم 1398
1390/04/07 11:22:49
سرویس صحن
دهقان در موافقت با 2 فوریت لایحه وظایف و اختیارت وزارتخانه‌های ادغامی

وضعیت وزارتخانه‌های بدون وزیر باید هر چه سریع‌تر روشن شود

نماینده طرقبه با اشاره به عدم ثبات و استقرار مدیریتی در وزارتخانه‌های ادغامی گفت: وضعیت وزارتخانه‌های بدون وزیر باید هر چه سریع‌تر روشن شود.
وضعیت وزارتخانه‌های بدون وزیر باید هر چه سریع‌تر روشن شود نماینده طرقبه با اشاره به عدم ثبات و استقرار مدیریتی در وزارتخانه‌های ادغامی گفت: وضعیت وزارتخانه‌های بدون وزیر باید هر چه سریع‌تر روشن شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4660.jpg وضعیت,وزارتخانه‌های,بدون,وزیر,باید,هر,چه,سریع‌تر,روشن,شود Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  محمد دهقان در جلسه علنی امروز سه‌شنبه -7 تیر- مجلس شورای اسلامی در موافقت با 2 فوریت لایحه وظایف و اختیارات 2 وزارتخانه "کار و رفاه اجتماعی" و "صنعت و تجارت" گفت: دولت باید ظرف 2 سال کار ادغام وزارتخانه‌ها را انجام می‌داد که این کار صورت نگرفت.

نماینده طرقبه و چناران  در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اکنون چند وزارتخانه ثبات واستقرار مدیریت ندارند چرا که با سرپرست اداره می‌شوند و آینده‌ کاری این سرپرست‌ها نیز مشخص نیست.

وی افزود: تحریم‌ها، هدفمندی یارانه‌ها عرصه را بر بنگاه‌های اقتصادی تنگ کرده و بلاتکلیفی وضعیت وزارتخانه‌های بدون وزیر هم این امر را تشدید می‌کند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار کرد: از زمان سرپرستی وزارتخانه‌های در معرض ادغام یک ماه بیشتر باقی نمانده و تاخیر بیش از حد در روشن کردن وضعیت آنها نیاز به حکم حکومتی دارد که به صلاح نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر هیچ مصلحتی بالاتر از آن نیست که تکلیف وزارتخانه‌های بدون وزیر هر چه سریع‌تر روشن شود تا این بی‌ثباتی‌ها پایان یابد.

دهقان تاکید کرد: زمانی که طرح تعویق 2 ساله ادغام وزارتخانه‌ها تدوین شد، طراحان با معاونان رئیس جمهور جلسه گذاشتند و طرف دولتی به اقدامات کارشناسی درباره ادغام‌ها در دولت‌های گذشته اشاره کرد، ضمن آنکه موارد بغرنج و مسئله‌دار نیز دیگر در متن لایحه قرار ندارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet