خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/07 16:47:07
سرویس سیاسی

تشریح مواضع سوریه در دیدار بشار اسد با عضو کنگره آمریکا

بشار اسد در نشست های جداگانه ای با دو نماینده پارلمان انگلیس و کنگره آمریکا، درباره حوادث اخیر سوریه، مواضع دمشق را بیان کرد.
تشریح مواضع سوریه در دیدار بشار اسد با عضو کنگره آمریکا بشار اسد در نشست های جداگانه ای با دو نماینده پارلمان انگلیس و کنگره آمریکا، درباره حوادث اخیر سوریه، مواضع دمشق را بیان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/6090.jpg تشریح,مواضع,سوریه,در,دیدار,بشار,اسد,با,عضو,کنگره,آمریکا Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) ، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) اعلام کرد رئیس‌جمهور این کشور طی دو نشست جداگانه با "دنیس کوسینیچ" عضو کنگره آمریکا و همچنین "بروکس نیومارک" یکی از اعضای حزب محافظه‌کار در پارلمان انگلیس دیدار کرده است.
براساس این گزارش، اسد در جریان دیدار با این دو مقام انگلیسی و آمریکایی، آنها در جریان تحولات اخیر در سوریه و روند اصلاحات این کشور قرار داده است.
اسد همچنین دراین دیدارها تاکید کرد که باید بین درخواست‌های مردم که دولت تلاش می‌کند از طریق قانونی آنها را محقق کند و گروه‌های مسلحی که با استفاده از شرایط فعلی، به دنبال ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی در کشور هستند، تفاوت قائل شد.
بنا بر این گزارش، این دو مقام انگلیسی و آمریکایی بر تمایل خود برای برقراری امنیت و ثبات در سوریه که مبنای برقراری ثبات در تمامی منطقه است، تاکید کرده‌اند.
مقام‌های سوری با اعلام این‌که گروه‌های افراط‌ گرای مسلح به دنبال به راه انداختن ناآرامی و بی‌ثباتی در سوریه  هستند اعلام می‌کنند که از زمان آغاز ناآرامی‌ها در این کشور از اواسط ماه مارس (اسفند ماه) تاکنون یک هزار و 300 تن از نیروهای امنیتی سوریه جان خود را از دست داده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet