شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/04/08 12:40:20
سرویس فرهنگی
رضایی با اشاره به فرا رسیدن سالروز مبعث رسول اکرم:

عید مبعث، محور همبستگی همه مسلمانان دنیاست

عضو فراکسیون روحانیون مجلس بعثت رسول گرامی اسلام را مایه نجات بشریت از جاهلیت دوران دانست و تأکید کرد: مسلمانان جهان می‌توانند با چنگ زدن به اعیاد مذهبی همچون مبعث، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را محقق سازند و دشمنان اسلام را در تضعیف و تفرقه‌افکنی میان مسلمانان ناکام بگذارند.
عید مبعث، محور همبستگی همه مسلمانان دنیاست عضو فراکسیون روحانیون مجلس بعثت رسول گرامی اسلام را مایه نجات بشریت از جاهلیت دوران دانست و تأکید کرد: مسلمانان جهان می‌توانند با چنگ زدن به اعیاد مذهبی همچون مبعث، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را محقق سازند و دشمنان اسلام را در تضعیف و تفرقه‌افکنی میان مسلمانان ناکام بگذارند. https://cdn.icana.ir/d/019/8066.jpg عید,مبعث،,محور,همبستگی,همه,مسلمانان,دنیاست Icana

"محمدعلی رضایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)با اشاره به فرا رسیدن سالروز بعثت پیامبر اسلام (ص) گفت: در هر مقطع زمانی که انسانیت رو به افول و انحطاط می‌رود، خداوند فرد شایسته‌ای را برای نجات بشریت و راهنمایی انسان‌ها در روی زمین برمی‌گزیند.

نماینده مردم تربت حیدریه بعثت حضرت محمد را مایه نجات بشریت از جاهلیت دوران توصیف کرد و ادامه داد: قبل از رسالت پیامبر اکرم جهان رو به انحطاط و زوال پیش می‌رفت، به طوری که فرهنگ جاهلی آن روزگار به هیچ عنوان درخور انسانیت نبود. به همین دلیل خداوند پیامبر اکرم را برای نجات بشریت از شر جاهلیت دوران به پیامبری مبعوث کرد.

رضایی سابقه دوران زندگی پیش از مبعث رسول گرامی اسلام را درخشان و برجسته دانست و تأکید کرد: حضرت محمد شخصی بود که حتی پیش از رسیدن به رسالت پیامبری مورد اطمینان و قبول افراد حق‌جو و عدالت‌خواه بود.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به مقاومت و پایداری پیامبر اکرم در برابر ناملایمات برای گسترش دین اسلام در دنیا اظهار داشت: مقاومت حضرت محمد (ص) در برابر ناملایمات و کینه‌توزی دشمنان بود که باعث شد دین اسلام در عرصه گیتی معرفی شود و امروز بیش از یک میلیارد نفر پیرو و شیفته این دین الهی باشند.

رضایی اعیاد اسلامی همچون مبعث رسول اکرم را محوری برای اعلام همبستگی میان همه مسلمانان دنیا خواند و تصریح کرد: دستورات یگانه اسلام و اعیاد اسلامی همچون مبعث رسول اکرم، ریسمانی است که مسلمانان دنیا می‌توانند با چنگ زدن به آن، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را محقق سازند و دشمنان اسلام را در تضعیف و تفرقه‌افکنی میان مسلمانان ناکام بگذارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet