ایام محرم 1398
1390/04/07 12:09:36
سرویس صحن
حسینی‌صدر در نطق میان دستور:

رئیس‌جمهوری با افراد متخصص مشاوره کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که رئیس‌جمهوری باید در راستای فعالیت‌های مختلف خود از افراد با تجربه مشاوره بگیرد، گفت: مسئولان کشورهای غربی بدون توجه به حقوق بشر چشمان خود را بسته‌اند و در بحرین و غزه اقدام به کشتار جمعی می‌کنند.
رئیس‌جمهوری با افراد متخصص مشاوره کند عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که رئیس‌جمهوری باید در راستای فعالیت‌های مختلف خود از افراد با تجربه مشاوره بگیرد، گفت: مسئولان کشورهای غربی بدون توجه به حقوق بشر چشمان خود را بسته‌اند و در بحرین و غزه اقدام به کشتار جمعی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1225.jpg رئیس‌جمهوری,با,افراد,متخصص,مشاوره,کند Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir)، "مؤید حسینی‌صدر" در نطق میان دستور خود در نشست امروز (سه‌شنبه 7 خرداد) صحن علنی مجلس با بیان این که حقوق بشری که کشورهای غربی از آن صحبت می‌کنند حقوق بشر واقعی نیست، تصریح کرد: حقوق بشر باید مورد حمایت تمام مردم دنیا باشد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی افزود: کشورهای غربی در شرایطی از حقوق بشر صحبت می‌کنند که بدون در نظر گرفتن حقوق مردم سایر کشورها سلاح‌های شیمیایی و کشتار جمعی می‌سازند و برای خود حق وتو قائل می‌شوند.

وی با بیان این که مسئولان کشورهای غربی بدون توجه به حقوق بشر چشمان خود را بسته‌اند و در بحرین و غزه اقدام به کشتار جمعی می‌کنند، اظهار کرد: دموکراسی در عربستان غریب است و به طور مثال نیمی از جمعیت این کشور یعنی زنان آن نمی‌توانند رانندگی کنند.

 

دفاع از حقوق بشر با تحریم‌های پزشکی؟

این نمایده مردم در مجلس ادامه داد: کشورهای غربی در حالی که از دفاع از حقوق بشر حرف می‌زنند، ایران اسلامی را در زمینه ارائه خدمات پزشکی هم تحریم می‌کنند.

حسینی‌صدر با بیان این که کسی که خواهان پیشرفت ایران اسلامی است، به شکست دولت راضی نمی‌شود، گفت: رئیس‌جمهوری باید در راستای فعالیت‌های مختلف خود از افراد با تجربه مشاوره بگیرد.

وی از عملکرد احمد زاده به عنوان ریئس سازمان گردشگری انتقاد کرد و تصریح کرد: کسی که نمی‌تواند استاندار مناسبی برای فارس باشد، نمی‌تواند در حوزه گردشگری عملکرد مناسبی داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس با بیان این که پس از سه سال تلاش مرز رازی در استان آذربایجان غربی باز شده است، اظهار کرد: با توجه باز شدن مرز رازی راه ایران - ترکیه از مسیر خوی سه ساعت کاهش یافته است.

وی با بیان این که فاصله شهرستان خود در ایران تا شهر وان در ترکیه دو ساعت است، افزود: با توجه به حجم بالای تردد در جاده خوی- وان، همان گونه که طرح تعریض این جاده جزء مصوبه‌های دورهای دوم و سوم سفرهای استانی هیئت دولت بوده است، وزارت راه و شهرسازی باید طرحی را برای تعریض این جاده اجرا کند.

 

وضعیت راه‌های خوی نامطلوب است

حسینی‌صدر با بیان این که وضعیت راه‌ها و خیابان‌های شهرستان خود مناسب نیست، گفت: وزارت راه و شهرسازی باید در راستای تحقق عدالت طرحی را برای بهبود وضعیت راههای این شهرستان اجرا کند.

 

مدارس خوی به بازسازی نیاز دارد

وی ادامه داد: 130 مدرسه در شهرستان خوی وجود دارد که نیاز به تخریب و بازسازی دارند و وزارت آموزش و پرورش باید اقدام‌های لازم را در راستای ایمن‌سازی این مدارس انجام دهد.

 

بیکاری معضل نگران‌کننده شهرستان خوی

حسینی‌صدر افزود: یکی از مشکل‌های اصلی شهرستان‌های خوی و چایپاره مشکل بیکاری جوانان است که این موضوع بسیار نگران‌کننده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که جمعیت شهرستان‌های خوی و چایپاره رو به افزایش است، تصریح کرد: نمایندگان مردم در مجلس اقدام‌های لازم برای افزایش نمایندگان این شهرستان‌ها در مجلس شورای اسلامی را انجام دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet