ایام محرم 1398
1390/04/07 12:17:16
سرویس صحن
اکبرنژاد در تذکر شفاهی:

دولت بدهی‌ خود به کارگران را پرداخت کند

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با تاکید بر ضرورت پرداخت حقوق عقب‌افتاده کارگران گفت: دولت باید بدهی‌های خود به کارگران و واحدهای تولیدی را هر چه سریع‌تر پرداخت کند تا واحدهای تولیدی بتوانند به حیات خود ادامه دهند.
دولت بدهی‌ خود به کارگران را پرداخت کند نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با تاکید بر ضرورت پرداخت حقوق عقب‌افتاده کارگران گفت: دولت باید بدهی‌های خود به کارگران و واحدهای تولیدی را هر چه سریع‌تر پرداخت کند تا واحدهای تولیدی بتوانند به حیات خود ادامه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/128.jpg دولت,بدهی‌,خود,به,کارگران,را,پرداخت,کند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)،  "شکور اکبرنژاد" در جلسه علنی امروز سه‌شنبه (7 تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: برنامه دولت برای تولید 2.5 میلیون شغل، برنامه مثبت و قابل توجهی است اما پرداخت بدهی‌های واحدهای تولیدی و کارگران بر این برنامه اولویت دارد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با اشاره به بررسی تخلفات دولت در کمیسیون اصل 90 مجلس از هیئت رئیسه درخواست کرد بررسی این تخلفات را در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دهد.

"سیدشهاب‌الدین صدر"  نایب‌رئیس مجلس، که ریاست جلسه را برعهده داشت، از هیئت رئیسه خواست، خواسته نماینده تبریز را پیگیری کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet