ایام محرم 1398
1390/04/07 12:38:37
سرویس صحن
محمدی در نطق میان دستور:

جریان انحرافی از جان نظام و انقلاب چه می‌خواهد؟

نماینده اردبی در مجلس محور جریان اصیل وحدت را ولایت و مدیریت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب دانست و تاکید کرد: بیان الهی وهوشمندانه رهبری معظم و رصد تمامی رفتارها، اسلام ناب محمدی را که در آن انسانیت، دانایی و معنویت و عقلانیت و عدالت و محرومیت زدایی و استکبارستیزی موج می زند هدایت می کند.
جریان انحرافی از جان نظام و انقلاب چه می‌خواهد؟ نماینده اردبی در مجلس محور جریان اصیل وحدت را ولایت و مدیریت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب دانست و تاکید کرد: بیان الهی وهوشمندانه رهبری معظم و رصد تمامی رفتارها، اسلام ناب محمدی را که در آن انسانیت، دانایی و معنویت و عقلانیت و عدالت و محرومیت زدایی و استکبارستیزی موج می زند هدایت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1855.jpg جریان,انحرافی,از,جان,نظام,و,انقلاب,چه,می‌خواهد؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، " قاسم محمدی" در جلسه علنی امروز- 7تیر - مجلس در نطق میان دستور خود که در صحن علنی مجلس قرائت شد ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم به شیعیان و مسلمانان جهان و همچنین شهادت دکتر بهشتی و یارانش  و همچنین تبریک هفته قوه قضاییه گفت:اساس پیشرفت ها ، وحدت در گام ها و همسویی برای آرمان ها و هم افزایی آحاد مردم را مدیون روحانیون پیشرو و اندیشمندان متدین وجوان می دانیم که چنین نظام بالغ و دین محور و ولایت مداری را توانسته ایم به جهان کنونی ارائه دهیم.

نماینده مردم ادربیل، نیر و نمین در مجلس محور جریان اصیل وحدت را ولایت و مدیریت هوشمندانه رهبر انقلاب دانست و گفت: بیان الهی وهوشمندانه رهبری معظم و رصد تمامی رفتارها، اسلام ناب محمدی را که در آن انسانیت، دانایی و معنویت و عقلانیت و عدالت و محرومیت زدایی و استکبارستیزی موج می زند هدایت می کند.

وی ادامه داد: نمونه بارز این اندیشمندی حکیمانه را در طول تاریخ انقلاب از امام شهیدان و رهبر انقلاب با چشم عقل دیده و درک کرده ایم.

محمدی تصریح کرد: با وجود همه این روشنگری‌ها و نظرات بلند دینی، جریان افراطی این فرزند ناخلف و نامشروع در داخل و خارج با کج اندیشی با جان مایه‌ای از فساد بار دیگر از جان نظام و انقلاب چه می خواهد؟

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی افزود: ای که با نعره و صدای بلند به ارکان نظام و جامعه اهانت می کنی و به حریم‌ها می تازی و به نظرات سازنده رهبری معظم توجه ای نداری باید به خاطر این اهانت ها توبه سیاسی کنی.

وی در ادامه نطق خود با بیان اینکه بی دین خواندن مسلمانی از پشت تریبون مجلس قبل از آنکه قضاوت حقوقی و قانونی صورت گیرد تمرد از نظرات رهبری است، گفت: از رئیس مجلس و نمایندگان ولایت مدار می خواهم که مانع هرگونه افراطی گری شوند.

محمدی اظهارداشت: اهانت به رئیس جمهور مطابق با کدام مبانی اسلامی و دینی و شرعی است؟

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی در پایان نطق خود با اشاره به دیداراعضای کمیسیون متبوعش با مقام معظم رهبری یادآور شد: رهبری معظم فرمودند یکپارچه سازی اراضی خلا قانونی دارد و مکانیزه کردن، نقدینگی و بیمه تامین اجتماعی و بیمه کشاورزی باید جدی‌تر گرفته شود.

وی با بیان اینکهمقام معظم رهبری این موارد را شاخص هایی برای توسعه روستایی کشاورزی و عبوراز کشاورزی معیشتی غیر پاسخگو می داند خواستار رفع این مشکلات و اجرای منویات رهبری معظم از سوی دولت شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet