ایام محرم 1398
1390/04/07 12:41:30
سرویس صحن
مرادی در تذکر شفاهی:

نمایندگان فارس طرح مربوط به سازمان میراث فرهنگی را امضا نکرده‌اند

نماینده ممسنی در مجلس شورای اسلامی از اقدام برخی از نمایندگان در شایعه پراکنی درباره انتشار طرحی درباره سازمان میراث فرهنگی در زمان مسئولیت بقایی و اعلام امضای این طرح از سوی نمایندگان استان فارس انتقاد کرد.
نمایندگان فارس طرح مربوط به سازمان میراث فرهنگی را امضا نکرده‌اند نماینده ممسنی در مجلس شورای اسلامی از اقدام برخی از نمایندگان در شایعه پراکنی درباره انتشار طرحی درباره سازمان میراث فرهنگی در زمان مسئولیت بقایی و اعلام امضای این طرح از سوی نمایندگان استان فارس انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1366.jpg نمایندگان,فارس,طرح,مربوط,به,سازمان,میراث,فرهنگی,را,امضا,نکرده‌اند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، "عبدالرضا مرادی" در نشست علنی صبح امروز سه‌شنبه (7 تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: برخی از نمایندگان در صحن علنی مجلس، اقدام به انتشار طرحی درباره سازمان میراث فرهنگی و اعلام کرده‌اند که این طرح به امضای جمعی از نمایندگان استان فارس هم رسیده است.

وی با بیان اینکه اعلام مسائلی از این دست در مجلس به علت اینکه موضوع مربوط به دوران مسئولیت بقایی در سازمان میراث فرهنگی است، در جامعه تشویش ذهنی ایجاد می‌کند، ادامه داد: هیئت رئیسه، باید با اینگونه مسائل برخورد کند و مانع از انتشار و اعلام برخی شایعات در مجلس شود.

"سید شهاب‌الدین صدر" نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را برعهده داشت، در پاسخ به این تذکر بر روال قانونی بررسی طرح‌های نمایندگان تاکید کرد و یادآور شد: هیئت رئیسه بر روند قانونی بررسی طرح‌ها اصرار دارد و اجازه نمی‌دهد خارج از این چارچوب کاری انجام شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet