هدر موبایل
1390/04/07 12:51:18
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر آیین‌نامه‌ای:

ما از نخستین مخالفان مشایی بوده‌ایم

نماینده مردم مهدی‌شهر و سمنان در مجلس، در تذکر آیین‌نامه‌ای خطاب به ستار هدایت‌خواه گفت: ما از نخستین مخالفات مشایی بوده‌ایم.
ما از نخستین مخالفان مشایی بوده‌ایم نماینده مردم مهدی‌شهر و سمنان در مجلس، در تذکر آیین‌نامه‌ای خطاب به ستار هدایت‌خواه گفت: ما از نخستین مخالفات مشایی بوده‌ایم. https://cdn.icana.ir/d/019/6171.jpg ما,از,نخستین,مخالفان,مشایی,بوده‌ایم Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 7 تیر) مجلس شورای اسلامی با استناد به مواد 17 ، 23 ، 77 و 160 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در تذکری آیین‌نامه‌ای گفت: آقایانی که خود را مدعی تابعیت از ولایت فقیه می‌دانند، توجه داشته باشند که مقام معظم رهبری اگر صلاح می‌دانستند مستقیما این صحبت‌ها را به مردم می‌گفتند، آقایان چون کم آوردند به دوستانی که در بیرون مصاحبه کرده‌اند، توهین می‌کنند.

نماینده مردم مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به ستار هدایت‌خواه گفت: آقای قنبری این حرف‌ها را بیان نکرده است، صحبت شما هم نسبت دروغ به ایشان بود، همه می‌دانند که ما از اولین کسانی بودیم که علیه مشایی موضع‌گیری کردیم.

سید شهاب‌الدین صدر که در ساعات پایانی ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، اظهار کرد: دوستان از صحبت‌های آقای کواکبیان برداشت بد نکنند، اظهارنظرهایی که دوستان در خارج از مجلس بیان می‌کنند، نباید به نحوی باشد که اهانتی به فردی صورت گیرد، نمایندگان ضمن رعایت چارچوب قانون اساسی، توصیه‌های رهبری را رعایت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet