هدر موبایل
1390/04/13 08:27:00
سرویس استان ها
سودانی:

طرح آبرسانی ام‌القریب شهرستان باوی رضایت مردم را جلب نکرده است

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان این که طرح آبرسانی ام القریب به روستاهای شهرستان باوی با اعتباری بالغ‌بر پنج میلیارد تومان با گذشت چند سال هنوز به مرحله بهره‌برداری نرسیده است، گفت: این طرح به‌دلیل نبود دید کارشناسی، نتوانسته است که رضایت مردم را جلب بکند.
طرح آبرسانی ام‌القریب شهرستان باوی رضایت مردم را جلب نکرده است نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان این که طرح آبرسانی ام القریب به روستاهای شهرستان باوی با اعتباری بالغ‌بر پنج میلیارد تومان با گذشت چند سال هنوز به مرحله بهره‌برداری نرسیده است، گفت: این طرح به‌دلیل نبود دید کارشناسی، نتوانسته است که رضایت مردم را جلب بکند. https://cdn.icana.ir/d/019/5617.jpg طرح,آبرسانی,ام‌القریب,شهرستان,باوی,رضایت,مردم,را,جلب,نکرده,است Icana

"ناصر سودانی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که مردم شهرستان باوی در گذشته با مشکلات کمبود آب فراوانی مواجه بودند، افزود: آب این مناطق به وسیله رودخانه و یا تانکر تامین می‌شد که این امر مشکلات و بیماری‌های خطرناکی را به همراه داشته است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که چند سالی است که اجرای طرح آبرسانی ام‌القریب به شهرستان باوی با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان به اتمام رسیده است، تصریح کرد: این طرح به‌دلیل عدم رعایت مسائل فنی و نبود دید کارشناسی با مشکل عدیده‌ای مواجه است.

سودانی درباره مشکلات و نواقص طرح آبرسانی ام‌القریب، توضیح داد: متاسفانه این طرح بعد از چند سال به بهره‌برداری کامل نرسیده و این امر نارضایتی مردم را در پی‌داشته است.

وی با بیان این که طرح آبرسانی ام‌القریب دارای نقص‌ و کمبودهای فراوانی است، تاکید کرد: این طرح به‌دلیل نبود ایستگاه پمپاژ استاندارد و عدم رعایت مسائل انتقال آب با مشکل مواجه است.

این نماینده با بیان این که مردم شهرستان باوی به‌ویژه روستاییان منطقه در سختی زندگی می‌کنند، گفت: مردم منطه به‌دلیل ناقص بودن طرح انتقال آب ام‌اقریب با کمبود آب مواجه هستند، به این صورت که مردم این مناطق گاهی در طوی یک روز تنها سه ساعت آب شرب در اختیار دارند و این باعث تاسف است.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس، تاکید کرد: مسئولان استانی و دولتی باید هرچه سریع‌تر برا ی حل مشکل کم‌آبی مردم شهرستان باوی اقدامی انجام بدهند.

"ناصر سودانی" نماینده مردم اهواز به وزیر نیرو درباره طرح آبرسانی ام القریب شهرستان باوی تذکر داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet