ایام محرم 1398
1390/04/07 13:32:56
سرویس اجتماعی
صبور آقچه کندی در تشریح اهداف سفر کمیسیون اجتماعی به مشهد

عملکرد سازمان‌های فعال در حوزه اجتماعی بررسی شد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح هدف از سفر کمیسیون متبوعش به مشهد؛ نظارت بر عملکرد سازمان‌هایی را عنوان کرد که درحوزه های مختلف اجتماعی فعالیت می‌کنند.
عملکرد سازمان‌های فعال در حوزه اجتماعی بررسی شد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح هدف از سفر کمیسیون متبوعش به مشهد؛ نظارت بر عملکرد سازمان‌هایی را عنوان کرد که درحوزه های مختلف اجتماعی فعالیت می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/240.jpg عملکرد,سازمان‌های,فعال,در,حوزه,اجتماعی,بررسی,شد Icana

"جواد صبور آقچه کندی" درگفتگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir) در تشریح اهداف سفرنمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به مشهد گفت:این سفر با هدف تعامل بیشتر با سازمان ها و نهادهایی که قانون گذاری و نظارت برعملکرد آنها به عهده مجلس و کمیسیون اجتماعی مجلس است صورت گرفت.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین اظهارداشت: در این سفر با مدیرکل وزارت تعاون و جلسه ای دو ساعته برگزار شد؛ همچنین ازسازمان بهزیستی ، بنیاد شهید، کمیته امداد، سازمان تامین اجتماعی و اداراتی که وظایفشان به کمیسیون اجتماعی مرتبط بود بازدید داشتیم و عملکرد این سازمان ها را مورد بررسی قرار دادیم .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet