خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/07 13:34:31
سرویس فرهنگی
ططری خبر داد:

برگزاری جشن پایان فهرست­نویسی اسناد مجلس شورای ملی و سنا

مدیر مرکز اسناد کتابخانه مجلس از اتمام یافتن فهرست­نویسی اسناد مهم مجلسین شورای ملی و سنا خبر داد.
برگزاری جشن پایان فهرست­نویسی اسناد مجلس شورای ملی و سنا مدیر مرکز اسناد کتابخانه مجلس از اتمام یافتن فهرست­نویسی اسناد مهم مجلسین شورای ملی و سنا خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3331.jpg برگزاری,جشن,پایان,فهرست­نویسی,اسناد,مجلس,شورای,ملی,و,سنا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، به نقل از کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس" علی ططری" در مصاحبه اختصاصی با سایت کتابخانه مجلس با اشاره به اینکه از آبان ماه 1387 پروژه فهرست­نویسی اسناد مجلس شورای ملی با جذب 9 نفر کارشناس آغاز شد و به مرور نزدیک به 60 نفر در مراحل و مقاطع مختلف طی سی ماه گذشته اعم از نیروهای موقت و رسمی مرکز اسناد در این پروژه مشارکت داشتند، افزود: یکی از دستاوردهای این پروژه فهرست­نویسی بیش از پنج میلیون اسناد پارلمانی ایران بود.

وی افزود: طبق برآورد اولیه فهرست­نویسی اسناد آرشیو مجلس تقریباً بیش از پنجاه سال باید به طول می­انجامید که این مهم با حمایت­های دکتر جعفریان ریاست توانمند کتابخانه مجلس در کمترین زمان ممکن محقق شد.

ططری تصریح کرد: به همین مناسبت مقرر گردید روز چهارشنبه همزمان با ایام عید مبعث پیامبر اکرم(ص) از ساعت 11 الی 12:30 مراسم قدردانی در کتابخانه مجلس برگزار شود و از تمام کسانی که در پروژه فوق مشارکت داشته­اند قدردانی به عمل آید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet