هفته دفاع مقدس
1390/04/22 13:28:28
سرویس استان ها
ناصر سودانی:

بانک‌ها در پرداخت یارانه‌های نقدی به مردم، عملکرد مطلوبی نداشته‌اند

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان این که بسیاری از بانک‌ها در موضوع پرداخت یارانه به مردم، عملکرد نامناسبی دارند، گفت: این امر باعث به‌وجود آمدن صفوف طولانی و به تبع آن نارضایتی مردم شده است.
بانک‌ها در پرداخت یارانه‌های نقدی به مردم، عملکرد مطلوبی نداشته‌اند نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان این که بسیاری از بانک‌ها در موضوع پرداخت یارانه به مردم، عملکرد نامناسبی دارند، گفت: این امر باعث به‌وجود آمدن صفوف طولانی و به تبع آن نارضایتی مردم شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/1729.jpg بانک‌ها,در,پرداخت,یارانه‌های,نقدی,به,مردم،,عملکرد,مطلوبی,نداشته‌اند Icana

"ناصر سودانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که وجوه یارانه، ماهی یک بار به حساب مردم واریز می‌شود، افزود: هر ماه مردم برای گرفتن یارانه خود از خودپردازها با مشکل روبه‌رو می‌شوند.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که مردم برای دریافت وجوه یارانه خود با صفوف طولانی و خسته کننده روبه‌رو می‌شوند، تصریح کرد: مهم‌ترین آثار سوء این موضوع، صرف مدت زمان طولانی در صفوف خودپردازها  است.

 

صفوف طولانی خودپرداز‌ بانک‌ها برای گرفتن یارانه، داد مردم را در آورده است

سودانی با بیان این که یکی از مهم‌ترین علت‌های پیدایش صفوف طولانی، کم‌کاری بانک‌ها در ارائه پرداخت یارانه به مردم است، افزود: بعضی از بانک‌های عامل به علت حمایت نکردن از سیستم شتاب و یا برطرف نکردن اختلال‌های خودپردازهای خود، باعث به وجود آمدن صف‌های طولانی می‌شوند.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس، با بیان این که به وجود آمدن صف‌های طولانی خودپردازها باعث نارضایتی مردم شده است، تأکید کرد: مسئولان کشوری به ویژه وزیر امور اقتصادی و دارایی باید برای برطرف کردن مشکلات دریافت وجوه یارانه، اقدام مناسبی را انجام دهند.

"ناصر سودانی" نماینده مردم اهواز در مجلس به شمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی در باره برطرف کردن مشکلات دریافت وجوه یارانه‌ها تذکر داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet